Zamknij

Joanna Racewicz pokazała syna. To już nastolatek

Sylwia Wamej
17.10.2019 09:29
Joanna Racewicz
fot. Viphoto/East News

Joanna Racewicz aktywnie prowadzi swój Instagram. Dziennikarka chętnie publikuje zdjęcia z synem Igorem. Fani są pod wrażeniem tego, jak wyrósł syn gwiazdy. W końcu to już nastolatek.

Joanna Racewicz pokazała syna. Ale wyrósł

Joanna Racewicz nie ukrywa, że syn jest jej całym światem. Po śmierci męża Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej, dziennikarka musi być dla Igora jednocześnie mamą i tatą. Racewicz chętnie publikuje zdjęcia swojej latorośli na Instagramie. Widać, że mama i syn uwielbiają spędzać ze sobą czas. Dziennikarka opublikowała ostatnio zdjęcie z Igorem, a fani są pod wrażeniem tego, jak chłopiec wyrósł. W końcu to już 11-latek, który zdaniem fanów bardzo zmężniał. O matko, jak on zmężniał, wow; z takim przystojniakiem  to i na koniec świata – pisali fani.

Syn jest dla Joanny Racewicz całym światem

Syn Joanny Racewicz stracił ojca, gdy miał zaledwie dwa lata. Joanna Racewicz podkreślała w wywiadach, że Igor jest dla niej życiową baterią. Zupełnie sobie nie wyobrażam, co by było, gdyby nie on. Syn jest dla mnie jak potężna bateria życiowa. Przeprowadził mnie przez Rubikon – mówiła Joanna Racewicz w wywiadzie dla „Pani”. Dziennikarka dodała jeszcze, że chroni swoje dziecko, jak każda mama.

Chronię moje dziecko tak, jak każda mama chroni swój największy skarb. Choć mam pełną świadomość, że trzeba przygotować dziecko na różne wyzwania świata, na wiele trudnych sytuacji, z którymi może się zmierzyć. Rozmawiamy o złym dotyku, o zagrożeniach dotyczących gier komputerowych, blogosfery czy Internetu – mówiła.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW