Zamknij

Joanna Sydor zmieniła fryzurę. Gwiazda "M jak miłość" obcięła długie włosy

Sylwia Wamej
12.07.2019 13:25
Joanna Sydor
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Sydor przeszła metamorfozę. Gwiazda "M jak miłość" dość znacznie skróciła włosy, które jak sama przyznała, od zawsze miała długie. Nowa fryzura bardzo przypadła do gustu fanom aktorki.

Joanna Sydor zmieniła fryzurę. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie

Joanna Sydor to aktorka, którą publiczność kojarzy przede wszystkim z "M jak miłość'. Na profilu instagramowym aktorki możemy zobaczyć migawki z życia zawodowego i prywatnego. Niedawno gwiazda postanowiła zmienić swoją fryzurę, a dokładniej obciąć włosy, które, jak sama przyznała, miała długie od zawsze. 

"Od zawsze miałam długie włosy. Tak miało być i tyle. Pierwsze cięcie, z duszą na ramieniu, po 30! Dzisiaj mogę szaleć, oczywiście jeśli nie mam zobowiązań produkcyjnych w filmie czy serialu. Teraz nie mam...hmmmm.. więc ciachnęłam! Jak będę chciała długie to odrosną, a teraz chcę tak" - napisała gwiazda "M jak miłość". Fanom bardzo przypadła do gustu ta zmiana, co oczywiście podkreślili w komentarzach."Pięknie"," nie wiem, jak ty to robisz dziewczyno, ale zawsze wyglądasz wyjątkowo", "pięknie, świeżo. Uwielbiam takie cięcia" - pisali fani.

Joanna Sydor: Zagrała w "M jak miłość", "Ojcu Mateuszu" i "Belfrze"

.Joanna Sydor choć najbardziej dała się poznać jako gwiazda "M jak miłość", na swoim koncie ma również wiele innych, serialowych ról. Zagrała w m.in. "Komisarzu Alexie", "Ojcu Mateuszu i "Belfrze".

Zagłosuj

Oglądasz seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW