Zamknij

Jolie i Pitt znów razem? Spotkali się po miesiącach i padli sobie w ramiona

Redakcja
04.09.2017 14:07
Jolie i Pitt
fot. ons.pl

Choć od rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta minęło już wiele miesięcy i pojawiały się nawet informacje o tym, że aktorzy już na nowo ułożyli sobie życie z innymi osobami, w dalszym ciągu jest grupa fanów, którzy wierzą, że tych dwoje jeszcze będzie razem. Okazuje się, że są kolejne powody, by tak sądzić.

Zagraniczne media informują, że Angelina i Brad spotkali się po dłuższym czasie i wprost padli sobie w ramiona. Para hollywoodzkich aktorów ograniczyła ze sobą kontakt prawie do zera - porozumiewali się głownie w sprawie opieki nad dziećmi. W międzyczasie, po ogłoszeniu rozwodu, Brad w jednym z wywiadów zwierzył się ze swoich problemów i opowiedział o uzależnieniach od alkoholu i narkotyków. Aktor podjął próbę walki o nowe życie, chodził na terapię. Wiadomo było, że problemy z używkami, w które wpadł Pitt, były jednym z bezpośrednich powodów decyzji o rozwodzie. Angelina wyjawiła, że związek stał się toksyczny i nie mogła dłużej w nim trwać.

Czyżby jednak między Jolie i Pittem istniała miłość? "Daily Mail" informuje o tajemniczym spotkaniu aktorów, w którym uczestniczył mediator towarzyszący im wcześniej w negocjacjach rozwodowych. Spotkanie to miało oczyścić relacje pomiędzy Bradem i Angie i podobno obydwoje, kiedy tylko siebie zobaczyli, padli sobie w ramiona. Jak sugeruje magazyn, wszystko to świadczy o tym, że aktorzy nadal się kochają i chcą być ze sobą. Czują, że razem jest im lepiej niż osobno i podejmą próbę stworzenia nowego, zdrowego związku.

Ciekawe, ile jest prawdy w tych rewelacjach. Być może już niebawem nastąpi przełom i Brangelina znów powróci. Póki co, nadal lepiej pozostać do tych wieści na dystans - zwłaszcza że co chwila pojawiają się doniesienia o domniemanych nowych partnerach tak Brada, jak i Angeliny.

RadioZET.pl/SA