Zamknij

Jonah Hill schudł wiele kilogramów i jest nie do poznania

Redakcja
21.06.2017 15:28
Jonah Hill schudł
fot. East News

Amerykański aktor Jonah Hill przez kilkanaście lat kariery rozpoznawalność zyskał nie tylko dzięki ciekawym rolom, ale i swojej tuszy. Z pewnością wszyscy kojarzą go z ostatnich produkcji "Wilk z Wall Street" oraz "Rekiny wojny". Teraz Hill schudł wiele kilogramów i naprawdę trudno poznać, że to ta sama osoba.

Jonah Hill karierę zaczynał blisko 15 lat temu. Zagrał w wielu filmach i serialach i wcielał się w ciekawych bohaterów. Jego role w niedawnych "Rekinach wojny" czy starszym już "Wilku z Wall Street" kojarzą wszyscy. Trudno nie zapamiętać tak charakterystycznego aktora. Teraz jednak Hill może mieć mały problem. Dzięki diecie i ćwiczeniom bardzo schudł. Ta diametralna zmiana sprawia, że w osobie mężczyzny z poniższego zdjęcia trudno rozpoznać pulchnego bohatera m.in. "Wilka z Wall Street" czy "War Dogs". Do tej drugiej roli Hill nawet przytył - i to 40 funtów. Tym bardziej widać efekty diety.

To już nie pierwsza próba zmiany wyglądu, podejmowana przez aktora. Niestety, wszystkie wcześniejsze kończyły się niepowodzeniem i albo nie przynosiły pożądanego rezultatu, albo kończyły się efektem jo-jo. Czy tym razem to trwałe pozbycie się nadwagi? To się okaże. Jak poinformowały zagraniczne media, do zmiany stylu życia zmotywował Jonaha kolega po fachu, któremu wielu aktorów mogłoby zazdrościć wyglądu: Channing Tatum. Podobno Hill spytał go kiedyś, czy jeśli przestanie tyle jeść, to wreszcie zacznie wyglądać lepiej "Oczywiście, że tak. To najprostsza rzecz na świecie" - odpowiedział Tatum. Jak widać rzeczywiście to działa.

Zmianę dostrzegli już fani aktora i spotkała się ona z bardzo pozytywnym przyjęciem. Niektórzy internauci sami postanowili pracować nad swoją sylwetką. "Moją motywacją do pozbycia się nadwagi jest szczupły Jonah Hill" - pisze jeden z użytkowników sieci.

Co myślicie o "nowym" wyglądzie Jonaha?

RadioZET.pl/CNN/SA