Zamknij

Józef Pawłowski wziął ślub. Jego żoną jest wokalistka "X Factor"

Sylwia Wamej
21.05.2019 14:44
Józef Pawłowski
fot. Beata Zawrzel/ Reporter

Józef Pawłowski znany z takich filmów jak m.in. "Miasto 44" oraz "Jack Strong" ożenił się. Jego wybranką jest Klaudia Szafrańska, którą widzowie znają z programu "X Factor, a fani muzyki elektronicznej z zespołu Xxanaxx.

Józef Pawłowski wziął ślub

Józef Pawłowski, aktor serialowy, filmowy i dubbingowy wziął ślub. Jego żoną została Klaudia Szafrańska, znana z programu "X Factor" oraz elektronicznego duetu Xxanaxx.  28-letni aktor radosną nowiną pochwalił się na Instagramie. Aktor opublikował zdjęcie z ceremonii ślubnej, które okrasił hasztagami: "Dziękuję Ci Boże" oraz "mąż i żona".

Gratulacje od Macieja Zakościelnego

Takie samo zdjęcie opublikowała Klaudia Szafrańska, podpisując je "Wieczność zaczyna się właśnie teraz". Na ich profilach nie zabrakło gratulacji od fanów, m.in. od Macieja Zakościelnego. "Przejście do innego wymiaru. Wszystkiego dobrego dla Was" - napisał aktor. Dla wielu fanów ślub Józefa i Natalii był niespodzianką. W końcu para rzadko pokazywała się razem, dbała o prywatność i próżno szukać na ich koncie wspólnych wywiadów czy okładek w kolorowych magazynach.

"Także teraz Ci wszyscy sławni, medialni, którzy mówią, że media wkraczają w ich życie niech patrzą na tę parę, co to niezłą niespodziankę zrobiła wszystkim. Także jak się nie chce być na świeczniku to się nie jest !!" - napisała jedna z fanek.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW