Zamknij

Julia Wieniawa bawiła się na koncercie byłego chłopaka. Zabrała ze sobą rodziców

Sylwia Wamej
17.12.2019 12:55
Julia Wieniawa
fot. Tricolors/ East News

Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się co prawda jakiś czas temu, jednak wciąż pozostają w dobrych relacjach. Ostatnio młoda gwiazdka zagościła na koncercie byłego chłopaka, na który zaprosiła swoich rodziców.

Julia Wieniawa wybrała się na koncert byłego chłopaka z Afromental. Zabrała ze sobą rodziców

Julia Wieniawa i Aleksander Baron nie są już parą od jakiegoś czasu, jednak mają ze sobą dobre relacje i ciepło się o sobie wypowiadają. Ostatnio gwiazda serialu "Zawsze warto" wybrała się event zorganizowany przez jedną z modowych marek. Muzycznymi gwiazdami na tym wydarzeniu była Beata Kozidrak i zespół Afromental, w którym były chłopak Wieniawy - Baron jest gitarzystą.

Julia opublikowała na swoim InstaStories serię materiałów z tego wydarzenia. Na koncercie Afromental bawiła się ze znajomymi oraz ze swoimi rodzicami. "Afromental kocham was" - napisała aktorka. Nie szczędziła też ciepłych słów w stronę byłego chłopaka.

Niedawno Aleksander Baron obchodził 36 urodziny, na które zaprosił byłą dziewczynę. Julia Wieniawa zdjęciami z kolacji pochwaliła się na swoim InstaStories, jednak w opisie do zdjęcia zaznaczyła, że łączy ją z Baronem jedynie przyjaźń.

Afromental
fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
fot. Instagram.com/ Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Aleksander Baron. Jak się poznali?

Julia Wieniawa i 16 lat starszy Aleksander Baron poznali się przez wspólnych znajomych. Zaczęli spotykać się ze sobą w marcu, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w sierpniu.

"Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak, jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć" - powiedział Baron w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.pl.

Zagłosuj

Masz dobre relacje ze swoimi byłymi partnerami/partnerkami?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW