Zamknij

Julia Wieniawa komentuje swój wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. Kto zawinił?

Sylwia Wamej
15.10.2019 13:59
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa niedawno doznała wypadku na planie serialu „Zawsze warto”. Mariusz Bonaszewski, z którym grała scenę, niechcący rozerwał jej ucho. Aktorka w najnowszym wywiadzie skomentowała to zajście. Zdradziła też, kto zawinił.

Julia Wieniawa skomentowała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”

Julia Wieniawa miała niedawno wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. Mariusz Bonaszewski, z którym grała scenę, niechcący zahaczył o kolczyk Julii Wieniawy i rozerwał jej ucho. Całe zajście skomentowała ostatnio Julia Wieniawa w rozmowie z serwisem Plejada.pl. Młoda aktorka zdradziła, że winne były kostiumografki, które wybrały dla niej za duże kolczyki.

Pan Mariusz Bonaszewski musiał mnie gdzieś tam szarpnąć, ja krzyczałam i miałam, niestety kostiumy tutaj nawaliły, takie duże kolczyki-koła. On, szarpiąc mnie za szyję, niestety niechcący włożył palce pomiędzy kolczyk. Później szarpnął ręką i wyrwał mi kolczyk z ucha. Rzeczywiście, polała się krew, przestraszyłam się, popłakałam. Pan Mariusz chyba się jeszcze bardziej przestraszył – mówiła Wieniawa w rozmowie z Plejadą.

Julia Wieniawa: Kogo gra w serialu „Zawsze warto”?

Julia Wieniawa w nowym serialu „Zawsze warto” gra Adę, najmłodszą z bohaterek. Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Na swój sposób kocha synka, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża Ada zostaje call girl i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości – czytamy w opisie serialu. Główne role w serialu Polsatu zostały powierzone Julii Wieniawie, Weronice Rosati i Katarzynie Zielińskiej.

Zagłosuj

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW