Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa komentuje swój wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. Kto zawinił?

15.10.2019 13:59

Julia Wieniawa niedawno doznała wypadku na planie serialu „Zawsze warto”. Mariusz Bonaszewski, z którym grała scenę, niechcący rozerwał jej ucho. Aktorka w najnowszym wywiadzie skomentowała to zajście. Zdradziła też, kto zawinił.

Julia Wieniawa fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa skomentowała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”

Julia Wieniawa miała niedawno wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. Mariusz Bonaszewski, z którym grała scenę, niechcący zahaczył o kolczyk Julii Wieniawy i rozerwał jej ucho. Całe zajście skomentowała ostatnio Julia Wieniawa w rozmowie z serwisem Plejada.pl. Młoda aktorka zdradziła, że winne były kostiumografki, które wybrały dla niej za duże kolczyki.

Pan Mariusz Bonaszewski musiał mnie gdzieś tam szarpnąć, ja krzyczałam i miałam, niestety kostiumy tutaj nawaliły, takie duże kolczyki-koła. On, szarpiąc mnie za szyję, niestety niechcący włożył palce pomiędzy kolczyk. Później szarpnął ręką i wyrwał mi kolczyk z ucha. Rzeczywiście, polała się krew, przestraszyłam się, popłakałam. Pan Mariusz chyba się jeszcze bardziej przestraszył – mówiła Wieniawa w rozmowie z Plejadą.

Julia Wieniawa: Kogo gra w serialu „Zawsze warto”?

Julia Wieniawa w nowym serialu „Zawsze warto” gra Adę, najmłodszą z bohaterek. Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Na swój sposób kocha synka, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża Ada zostaje call girl i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości – czytamy w opisie serialu. Główne role w serialu Polsatu zostały powierzone Julii Wieniawie, Weronice Rosati i Katarzynie Zielińskiej.

Zagłosuj

RadioZET.pl/SW

Oceń