Zamknij

Julia Wieniawa kusi w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy

Sylwia Wamej
15.07.2019 13:28
Julia Wieniawa
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Julia Wieniawa pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów. Uwagę fanów szczególnie przykuło zdjęcie, na którym Julia pozuje w bikini. Zdjęcie zrobiło istną furorę w sieci.

Julia Wieniawa kusi ciałem w bikini. Fani są zachwyceni

Julia Wieniawa to gwiazda, która wykorzystuje na 100 procent przysłowiowe „pięć minut”. Gwiazda zagościła ostatnio na okładce „Fashion Magazine”. Okładkowym zdjęciem, a także fotografią z sesji Julia pochwaliła się na swoim Instagramie. Opublikowała bardzo letnie zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym pozuje w skąpym bikini. Fotografia Dawida Klepadło wywołała furorę wśród fanów. „Wow”, „śliczna jesteś”, „przepiękna”. Tego typu komentarze najczęściej powtarzały się wśród fanów. Fotografię skomentowały też osoby z branży, m.in. Patricia Kazadi oraz Rafał Maślak, którym zdjęcie bardzo przypadło do gustu. Julii najwyraźniej podoba się to zamieszanie, bo wciąż publikuje na swoim Instagramie kolejne, gorące zdjęcia.

Julia Wieniawa odmówiła Patrykowi Vedze

Julia Wieniawa jest wciąż jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia, która nie może narzekać na brak nowych wyzwań zawodowych. Ostatnio musiała odmówić udziału w filmie Patryka Vegi – „Polityka”. Jak wytłumaczyła jej mama Marta Wieniawa, która jest jednocześnie menadżerką aktorki, zdjęcia do filmu Vegi kolidowały z innym projektem Julii. „Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu — zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem” – mówiła na łamach „Party” mama celebrytki.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Party/ SW