Zamknij

Julia Wieniawa opowiedziała o związku z Baronem. Czym jej zaimponował?

Sylwia Wamej
10.06.2019 13:41
Julia Wieniawa
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Julia Wieniawa opowiedziała w najnowszym wywiadzie o związku z Aleksandrem Baronem. 20-letnia gwiazda zdradziła m.in., czym ujął ją 15 lat starszy muzyk.

Julia Wieniawa opowiedziała o związku z Aleksandrem Baronem

Julia Wieniawa spotyka się z Aleksandrem Baronem, 15 lat starszym od siebie muzykiem grupy Afromental. W najnowszym wywiadzie dla „Gali” młoda celebrytka zdradziła, jak poznała swojego obecnego chłopaka oraz czym jej zaimponował.

– Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię,  a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu – powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z „Galą”.

Julia Wieniawa ma również teraz dobry czas zawodowy. Gwiazda rozwija swoją karierę wokalną, gra w filmach Patryka Vegi, a niedawno zagrała również w spektaklu „Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy” w Teatrze Telewizji.

Julia Wieniawa: Jak radzi sobie z hejtem?

Jak każda osoba publiczna Julia mierzy się też z hejtem. W wywiadzie zdradziła, czy czyta hejterskie komentarze i jak sobie z nimi radzi.

– Czytam i czasem bardzo mnie te komentarze bolą. Ale nie wchodzę w polemikę  i niczego nie dementuję, bo nie ma to sensu. Nie wszyscy muszą mnie lubić, nie jestem zupą pomidorową. Konsekwentnie za to usuwam wulgarne komentarze na swoim Instagramie, bo nie toleruję chamstwa w sieci. Zdarzało mi się płakać  w nocy przez pełne nienawiści wpisy. Z czasem zrozumiałam, że liczba hejterów jest miarą sukcesu. To, co mogę robić, to walczyć z hejtem i złą energią radością, miłością, pozytywnym nastawieniem do życia. Moja mama zawsze powtarzała, że zło powraca, ale dobro wraca z podwójną mocą” – powiedziała Julia Wieniawa.

Zagłosuj

Jesteś w związku?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Gala.pl/ SW