Zamknij

Julia Wieniawa opublikowała gorące zdjęcia z sesji. Baron nie kryje zachwytu

Sylwia Wamej
26.07.2019 11:36
Julia Wieniawa
fot. Tricolors/ East News

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie gorące fotografie z sesji zdjęciowej dla jednego z modowych magazynów. Zdjęcia po raz kolejny skomentował Baron, który nie ukrywał zachwytu zmysłowymi fotografiami ukochanej.

Julia Wieniawa pochwaliła się gorącymi zdjęciami

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagram wypełniają głównie zdjęcia z sesji zdjęciowych, które ochoczo publikuje. Ostatnio zaprezentowała efekty letniej sesji zdjęciowej dla „Fashion Magazine”. Obie fotografie są zmysłowe i odsłaniają sporo ciała. Wdzięki ukochanej postanowił skomentować Baron. „Matkoboskokochano” – napisał muzyk.

Fanom również fotografie przypadły do gustu. „Ale piękna”, „druga fota to totalny sztos”, „ale jesteś piękna” – komplementowali wielbiciele. Julia Wieniawa wciąż korzysta z przysłowiowego „pięciu minut”.

Celebrytka bierze udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych, a od jesieni widzowie Polsatu będą mogli ją oglądać w serialu „Zawsze warto”. Julii najwyraźniej służy też związek z Aleksandrem Baronem.

Julia Wieniawa o związku z Baronem 

„Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię,  a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia  ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu” – mówiła gwiazdka w wywiadzie dla „Gali”.

Zagłosuj

Korzystasz z mediów społecznościowych?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW