Zamknij

Julia Wieniawa skrytykowana za wsparcie środowisk LGBT. Aktorka odpowiedziała na hejterskie komentarze

Sylwia Wamej
09.10.2019 11:15
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Julia Wieniawa wyraża swoje wsparcie dla środowisk LGBT. Młoda aktorka została za swoje zaangażowanie nominowana do Róż Gali, za co podziękowała na Instagramie. Nie wszystkim jej wsparcie dla LGBT się spodobało.

Julia Wieniawa popiera środowiska LGBT. Została nominowana do Róż Gali

Julia Wieniawa głośno mówi o swoim poparciu dla środowisk LGBT. Gwiazda serialu „Zawsze warto” już nieraz podkreślała na swoim Instagramie, że wspiera LGBT i uczestniczy w Paradzie Równości. Jej zaangażowanie docenione zostało przez magazyn „Gala”, który nominował aktorkę do Róż Gali w kategorii online. Teraz Julia podziękowała za to wyróżnienie na swoim Instagramie.

Moi Drodzy. Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona ale i wzruszona... Wszystkie osoby , które są nominowane obok mnie zasługują na tę nagrodę, ponieważ głoszą ważne wartości, a ich postawa zmienia Polskę na lepsze. Dziękuję @magazyngala za tę nominację. Wy oczywiście jeśli chcecie, możecie głosować na mnie tutaj – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Julia Wieniawa skrytykowana za wsparcie dla środowisk LGBT

Jej poparcie dla środowisk LGBT nie spodobało się niektórym fanom. Dla pedofila też będziesz tolerancyjna? – zapytał jeden z „fanów” Wieniawy. Aktorka dosadnie odpowiedziała. Co za porównanie. Fu – ucięła. Pod postem rozpętała się burzliwa dyskusja, jednak bardzo duża część wielbicieli Julii gratulowała nominacji. „Jesteś tak dojrzałą i miłą dziewczyną. Mam nadzieję, że inni będą brać z Ciebie przykład”, „gratulacje Julka, jesteś wielka” – pisali fani.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW