Zamknij

Julia Wieniawa zmaga się z ciężką chorobą. „Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu”

Redakcja
23.12.2018 21:37
Julia Wieniawa zmaga się z ciężką chorobą. „Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu”
fot. M.Jagielski/EastNews

Julia Wieniawa poinformowała internautów, że cztery miesiące temu dowiedziała się, że zmaga się z niedoczynnością tarczycy. Młoda gwiazda podzieliła się obszerną informacją, w jaki sposób musi teraz o siebie zadbać.

Julia Wieniawa, jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, odpowiadała na pytania swoich fanów na Instagramie. W pewnym momencie przyznała, że zmaga się z chorobą.

- Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu, zauważyłam, że jestem przemęczona. Najgorsze jest puchnięcie, najbardziej było to widać u mnie na twarzy – napisała.

Po kilku pytaniach ze strony internautów, Wieniawa przyznała, że chodzi o niedoczynność tarczycy.

- Jeśli chodzi o dietę, moja trenerka mówi, że nie powinnam jeść glutenu. Spróbowałam to i pomagało, ale nie jest łatwo tego przestrzegać. Trudno jest utrzymać dietę ze względu na nieregularny tryb życia. Często jem w barobusie, a tam jedzenie nie jest najzdrowsze. Bardzo pomaga mi picie herbaty z pokrzywy, która oczyszcza i dzięki temu woda nie zatrzymuje się w organizmie. Codziennie rano wstaję i mam spuchnięte oczy, nie widać kości policzkowych, to ciężkie w przypadku gdy pracujesz twarzą - dodała na swoim InstaStory.

Zobacz także: Julia Wieniawa w nowej piosence „Nie muszę”. Jest już oficjalny teledysk! [WIDEO]

RadioZET.pl/BM