Zamknij

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę. Upodobniła się do innej znanej gwiazdy

Patrycja Chudolińska
16.12.2019 16:12
Julia Wieniawa
fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa postawiła na metamorfozę tuż przed świętami. Aktorka zmieniła fryzurę, przez co upodobniła się do znanej amerykańskiej wokalistki. Efektem przemiany pochwaliła się na Instagramie.

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę

Julia Wieniawa postawiła na przedświąteczną zmianę fryzury. Aktorka stawia przede wszystkim na naturalność, jednak lubi od czasu do czasu poeksperymentować z własnym wizerunkiem. Tym razem zdecydowała się na dość ciekawe rozwiązanie, a pomógł jej rozchwytywany fryzjer gwiazd - Kajetan Góra.

- Kucyk jak Ariana Grande wybrany. Mega fajny - mówiła zadowolona Julia podczas relacji na InstaStory.

Okazuje się, że gwiazda "Rodzinki.pl" postanowiła... przedłużyć włosy. Wieniawa zdecydowała się na doczepy, które sięgają jej praktycznie do pasa.

Julia Wieniawa jak Ariana Grande?

Julia Wieniawa opublikowała post w nowych, przedłużonych włosach. Efekt jest bardzo naturalny - na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, że aktorka używa doczepów. Podobny styl układania fryzury ma Ariana Grande, a także Jennifer Lopez. Fani są zachwyceni przemianą.

- Śliczna.

- Wyglądasz olśniewająco!

- Ze zdjęcia na zdjęcie coraz piękniejsza.

- Zapuść naturalnie takie długie włosy! Pięknie wyglądasz.

Julia Wieniawa wybrała doczepy, które sama będzie mogła zdejmować i zakładać, bez pomocy specjalisty. Jak oceniacie efekt?

Zagłosuj

Podoba ci się fryzura Julii Wieniawy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh