Zamknij

Justin Bieber porzuci hulaszczy tryb życia, by skupić się na Bogu

Redakcja
26.07.2017 14:34
Justin Bieber założy swój kościół?
fot. ons.pl

Bożyszcze nastolatek, Justin Bieber, postanowił odwołać niedawno swoją światową trasę koncertową. Podobno gwiazdor ma już dość życia na walizkach i zamierza poświęcić się Bogu.

Jak poinformowały zagraniczne tabloidy, Justin Bieber, znany ze swojego imprezowego trybu życia, postanowił przystopować. Wygląda na to, że młody gwiazdor wreszcie chce spokojnego życia i aby je uporządkować, chce odbudować swoją wiarę. Sensacyjne doniesienia zza oceanu rzucają nowe światło na powody odwołania kolejnej części "Purpose Tour". Jak mówiono wcześniej, koncerty zostały odwołane w związku z "nieprzewidzianymi okolicznościami". Teraz okazuje się, że może chodzić właśnie o niespodziewaną decyzję Biebera co do jego życia duchowego. Daily Mail poinformował, że piosenkarz chce założyć swój własny... kościół.

Nie wiadomo, co dokładnie się za tym kryje, ale dla wielu osób z jego otoczenia pewne jest jedno: Justin po 16 miesiącach koncertowania i intensywnych podróży ma już dość i po prostu potrzebuje przerwy i wyciszenia. Z kolei sam 23-letni gwiazdor od pewnego czasu informował o tym, że przeszedł duchową przemianę. Jak zapewniał, jest zadowolony ze swojego życia, bardzo szczęśliwy i uznał, że chce dzielić się tym szczęściem z innymi.

Australijski "Today Show" ogłosił, że Kanadyjczyk postanowił oddać swoje życie Chrystusowi. Ile jest w tych sensacjach prawdy? To trudno przewidzieć. Fani komentują, że być może Bieber znalazł nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Inni są zdania, że za tą nagłą zmianą kryją się emocjonalne i psychiczne problemy artysty.

RadioZET.pl/Daily Mail/SA