Zamknij

Justyna Majkowska znana z Ich Troje ma 40 lat. Jak dziś wygląda i co robi?

Redakcja
17.07.2017 15:40
Justyna Majkowska z Ich Troje ma 40 lat
fot. ons.pl

Justyna Majkowska była drugą wokalistką Ich Troje. To ona zaśpiewała kilka największych przebojów grupy, takich jak "Powiedz" czy "Zawsze z Tobą chciałbym być...". Z zespołem rozstała się w maju 2003 roku. Od tamtej chwili minęło 14 lat, a Majkowska właśnie 17 lipca obchodzi swoje 40 urodziny. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Choć Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje przez nieco ponad dwa lata, to jednak ze wszystkich wokalistek tej grupy, to właśnie ona przeżyła z zespołem chwile jego największej popularności. Do Ich Troje dołączyła wiosna 2001 roku. Wkrótce zespół wylansował przebój "Powiedz", który stał się przepustką do wielkiej popularności zespołu w Polsce. Potem był zwycięski występ w Opolu oraz siódme miejsce na Eurowizji. Niestety, drogi Justyny Majkowskiej i grupy Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy się rozeszły.

Po rozstaniu z Ich Troje Justyna Majkowska skoncentrowała się na działalności solowej. Wraz z grupą Erato, z którą działała wcześniej, wydała solowy album "Nie czekam na cud". Krążek ten przeszedł jednak bez większego Echa. W 2006 roku na zaproszenie Michała Wiśniewskiego zaśpiewała na koncertach z okazji 10-lecia zespołu. Wkrótce rozpoczęła działać charytatywnie - m.in. dawała koncerty dla chorych dzieci z okolic swojej rodzinnej miejscowości. W 2011 roku wydała swój drugi solowy album "Zakochana od jutra". Płyta ta została nominowana do nagrody European Independent Album of the Year obok albumów m.in. Selah Sue czy Adele.

Justyna Majkowska ma 40 lat

17 czerwca Justyna Majkowska obchodzi 40 lat. Czym się dziś zajmuje? W 2005 roku wyszła za mąż za Jarosława Miśkiewicza, z którym doczekali się dziś niemal 12-letniego już syna. Mieszka w Zduńskiej Woli - swoim rodzinnym mieście, gdzie jest twarzą fundacji zajmującej się pomocą niepełnosprawnym dzieciom. Z wykształcenia pedagog, dlatego taka działalność była dla niej ważną drogą. W życiu zawodowym także skupiła się na pomocy dzieciom - jest nauczycielką w szkole specjalnej dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Nadal jednak chętnie udziela się muzycznie. Niedawno wystąpiła w koncertach na 20-lecie Ich Troje. Jak dziś wygląda? Oto kilka świeżych zdjęć.

RadioZET.pl/SA