Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Żyła pokazała siostrę. Fani: „Prawie identyczne”

21.10.2019 10:22

Justyna Żyła chętnie dzieli się ze swoimi fanami ciekawostkami ze swojego życia. Tym razem celebrytka pokazała swoją siostrę – Magdalenę. Fani zauważyli między nimi bardzo duże podobieństwo.

Justyna Zyła fot. Mateusz Jagielski/ East News

Justyna Żyła pokazała siostrę na Instagramie

Justyna Żyła na Instagramie chętnie miksuje fotografie przedstawiające jej pasję, czyli gotowanie. Celebrytka nie stroni też od pokazywania swoich dzieci. Tym razem zdecydowała się zaprezentować w mediach społecznościowych swoją siostrę – Magdalenę. Obie wybrały się na spacer po rodzinnej Wiśle. Mimo że Justyna i Magdalena mają różne kolory włosów – Magda jest brunetką, a Justyna blondynką, fani podkreślili niesamowite podobieństwo między siostrami. Bardzo podobne; podobne uśmiechy; jak dwie krople; bardzo podobne jesteście – pisali fani.

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą zaistniała w telewizji

Jak się okazuje, siostra Justyny Żyły związana jest ze skoczkiem narciarskim, Aleksandrem Zniszczołem. Justyna Żyła zaistniała w mediach dzięki głośnemu rozstaniu z mężem – Piotrem Żyłą. Była już żona skoczka doczekała się okładki w „Playboyu”. Wzięła też udział w „Tańcu z gwiazdami” oraz doczekała się programu w telewizji – „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Justyna prowadzi też swojego bloga – Uważyła.pl, na którym pisze o gotowaniu oraz prezentuje przepisy na różne dania.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń