Zamknij

KFC sparodiowało znaną scenę z "Gry o tron"

Redakcja
04.07.2017 15:46
Hodor w reklamie KFC parodia Gry o tron
fot. screen

Parodia "Gry o tron" w najnowszym spocie KFC. Restauracja wybrała świetny moment i niezwykle oryginalny sposób, by zaprezentować swoje nowe danie. Zobaczcie przeróbkę kultowej sceny "hold the door" z Hodorem w roli sprzedawcy kurczaka z frytkami.

Na pewno wszyscy miłośnicy "Gry o tron" dobrze pamiętają scenę, w której jeden z bardziej zagadkowych, choć z pewnością (jak większość z nas sądziła) nie kluczowych bohaterów - mowa oczywiście o Hodorze - trzyma drzwi, przez które próbuje przedrzeć się horda umarlaków. Wtedy to poznajemy dokładnie całą historię bohatera i dowiadujemy się, jak to właściwie się stało, że już jako chłopiec nazywany był Hodorem i dlaczego właśnie to było jedyne słowo, które potrafił powiedzieć. Okazało się, że zadaniem tego bohatera, które już dawno zostało mu wyznaczone, było uratowanie Brana Starka przed śmiercią. Hodor miał po prostu... trzymać drzwi [hold the door].

Ta dramatyczna historia, która zakończyła (prawdopodobnie) życie bohatera "Gry o tron", wykorzystana zostałam przez speców od reklamy restauracji KFC. W najnowszym spocie sieci pojawia się Kristian Naim, czyli odtwórca roli Hodora, występujący tym razem jako sprzedawca w jednym z punktów KFC. Nagle pojawia się tam horda głodnych klientów, którzy chcą kurczaka z frytkami. Hodor powtarza bez przerwy "chicken with fries, chicken with fries", aż wreszcie frytki zmieniają się w ryż (czyli "chicken with rice". W ten właśnie sposób KFC zaprezentowało swoje nowe danie.

Całą historię zobaczycie poniżej.

Parodia "Gry o tron" według KFC

Jak Wam się podoba ta reklama? Naszym zdaniem świetny chwyt - szczególnie przed zbliżająca się premierą kolejnego sezonu wielkiej sagi.

RadioZET.pl/SA