Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kajra pokazała się bez makijażu. Żona Sławomira jest nie do poznania

08.05.2019 10:17

Magdalena „Kajra” Kajrowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona Sławomira pokazała niedawno zdjęcie, na którym zapozowała bez grama makijażu. Choć jest nie do poznania, internauci są zachwyceni jej naturalną odsłoną.

Kajra fot. Instagram.com/ superkajra

Kajra nie do poznania bez makijażu

Kajra wiernie towarzyszy swojemu mężowi Sławomirowi Zapale podczas koncertów i mocno go wspiera. Kajra również tak jak jej mąż, prezentuje na Instagramie charakterystyczny wizerunek. Mocny makijaż i bardzo kobiece stylizacje są jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnio pokazała się w zupełnie innej odsłonie. Kajra opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała bez grama makijażu. Rzeczywiście, na zdjęciu ciężko ją rozpoznać, jednak jej fanom wersja sauté bardzo się spodobała.

„Naturalna, szczęśliwa i bardzo kobieca Kajra”

„W końcu normalna, naturalna i prawdziwa kobieta! Cudownie!!!” – napisała jedna z fanek. „Kajra, świetnie wyglądasz bez makijażu” – dodała druga. „Przepięknie wyglądasz. Naturalna, szczęśliwa i bardzo kobieca” – zachwycała się jedna z internautek. Zresztą, pozytywnych komentarzy jest mnóstwo. Zmiana jest niesamowita, jednak na koncertach Sławomira Kajra wciąż pozostaje wierna charakterystycznemu wizerunkowi i mocnemu, dopracowanemu makijażowi.

Magdalena Kajrowicz świetnie odnajduje się w trasach koncertowych razem z mężem Sławomirem. Ich ostatni projekt to teledysk „Weekendowy Korsarz”.

Zagłosuj

Słuchasz polskiej muzyki?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń