Kajra pokazała się bez makijażu. Żona Sławomira jest nie do poznania

08.05.2019 10:17

Magdalena „Kajra” Kajrowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona Sławomira pokazała niedawno zdjęcie, na którym zapozowała bez grama makijażu. Choć jest nie do poznania, internauci są zachwyceni jej naturalną odsłoną.

Kajra fot. Instagram.com/ superkajra

Kajra nie do poznania bez makijażu

Kajra wiernie towarzyszy swojemu mężowi Sławomirowi Zapale podczas koncertów i mocno go wspiera. Kajra również tak jak jej mąż, prezentuje na Instagramie charakterystyczny wizerunek. Mocny makijaż i bardzo kobiece stylizacje są jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnio pokazała się w zupełnie innej odsłonie. Kajra opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała bez grama makijażu. Rzeczywiście, na zdjęciu ciężko ją rozpoznać, jednak jej fanom wersja sauté bardzo się spodobała.

„Naturalna, szczęśliwa i bardzo kobieca Kajra”

„W końcu normalna, naturalna i prawdziwa kobieta! Cudownie!!!” – napisała jedna z fanek. „Kajra, świetnie wyglądasz bez makijażu” – dodała druga. „Przepięknie wyglądasz. Naturalna, szczęśliwa i bardzo kobieca” – zachwycała się jedna z internautek. Zresztą, pozytywnych komentarzy jest mnóstwo. Zmiana jest niesamowita, jednak na koncertach Sławomira Kajra wciąż pozostaje wierna charakterystycznemu wizerunkowi i mocnemu, dopracowanemu makijażowi.

Magdalena Kajrowicz świetnie odnajduje się w trasach koncertowych razem z mężem Sławomirem. Ich ostatni projekt to teledysk „Weekendowy Korsarz”.

Zagłosuj

Słuchasz polskiej muzyki?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń