Zamknij

Karolina Bielawska, nowa Miss Polonia zadebiutowała na salonach. Fani porównują ją do Margot Robbie

Sylwia Wamej
06.12.2019 11:13
Karolina Bielawska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Karolina Bielawska, nowa Miss Polonia, zaczęła pojawiać się na show-biznesowych imprezach. 20-latka zagościła ostatnio na Viva Photo Awards. Internauci zauważyli podobieństwo nowej miss do Margot Robbie.

Karolina Bielawska na salonach. Internauci porównują ją do Margot Robbie

Karolina Bielawska została niedawno wybrana nową Miss Polonia. 20-latka z Łodzi zaczęła pojawiać się na show-biznesowych imprezach. Ostatnio zagościła na Viva Photo Awards 2019. Widać, że Karolina coraz pewniej czuje się na ściankach. Na Viva Photo Awards Karolina pojawiła się dopasowanej, krótkiej sukience w morskim kolorze, do której dobrała czarne, długie kozaki za kolano. Na Instagramie Karoliny internauci zauważyli podobieństwo do hollywoodzkiej gwiazdy – Margot Robbie. Coraz częściej podkreślają, że Bielawska jest podobna do 29-letniej aktorki.

Karolina Bielawska. 42. zwyciężczyni Miss Polonia

Karolina Bielawska pokonała wszystkie kandydatki i zdobyła zaszczytny tytuł Miss Polonia. Karolina została 42. w historii zwyciężczynią konkursu piękności. Wcześniej zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2019. Jak powiedziała Karolina Bielawska w rozmowie z serwisem Plejada.pl, o konkursie Miss Polonia marzyła od dziecka.

Nadal nie mogę w to wszystko uwierzyć! Jestem na co dzień jestem osobą bardzo wygadaną i chyba po raz pierwszy odebrało mi mowę. Marzyłam o tym od dziecka, ale nie spodziewałam się, że kiedykolwiek mi się uda.

Karolina Bielawska jest studentką zarządzania w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Jak twierdzi, wybrała taki kierunek, gdyż „inspirują ją silne i niezależne kobiety”. Wielką pasją 20-letniej Miss są również podróże. Od najmłodszych lat moją największą pasją są podróże. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, kulturę i ich zwyczaje. W życiu cenię osoby z pasją, ambitne i pozytywnie patrzące na świat – mówiła Karolina Bielawska serwisowi Plejada.pl.

Zagłosuj

Oglądasz konkursy piękności?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Plejada.pl/ SW