Zamknij

Gwiazda „M jak miłość" urodziła synka!

Redakcja
10.01.2018 09:19
Gwiazda „M jak miłość" urodziła synka!
fot. Facebook/M jak miłość

To dopiero początek roku, a już wiadomo, że mamy prawdziwy baby boom w świecie gwiazd!

Karolina Chapko urodziła synka

Znana z roli Heleny w „M jak miłość" Karolina Chapko urodziła swoje pierwsze dziecko – synka.

Piękna aktorka, która została mamą po raz pierwszy, ma na koncie także role w wielu innych rodzimych produkcjach – można było oglądać ją m.in. w „Na Wspólnej", „Bogu w Krakowie", „Na dobre i na złe" czy „Oszukanych", gdzie (podobnie jak w nowym serialu AXN „Ultraviolet") towarzyszyła jej siostra bliźniaczka – Paulina Chapko.

EN_01077873_0020

„Życie bez rodziny nie ma sensu. Jakiś czas nie będę grała, ale to kwestia priorytetów. Można gonić za rolami, aż nagle człowiek budzi się z poczuciem, że coś stracił" – zdradziła aktorka w rozmowie z serwisem Interia, który jako pierwszy podał informacje o narodzinach maleństwa.

Zobacz także

32-letnia Karolina Chapko urodziła chłopca. Co ciekawe, jak dotąd w rodzinie na świat przychodziły same dziewczynki i to w konfiguracji uważanej przez lekarzy za ogromną rzadkość. Bliźniaczki Karolina i Paulina mają bowiem także o 10 lat młodsze siostry, które również są... bliźniaczkami. Co więcej – Alicja i Aleksandra także związane są ze światem filmu. Pierwsza jest kierowniczką produkcji, a druga – tak jak starsze siostry – postawiła na aktorstwo.

Ojcem dziecka pięknej aktorki jest jej partner Grzegorz Zalasiński, znany zawodnik polo.

Gratulujemy!

RadioZET.pl/SI/Pomponik.pl