Zamknij

Tak wygląda Karolina Szostak bez makijażu i bez żadnego filtra na Instagramie [ZDJĘCIE]

Redakcja
04.02.2019 12:44
Karolina Szostak wstawiła zdjęcie bez makijażu
fot. VIPPHOTO/EASTNEWS

Karolina Szostak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda pokazała się swoim fanom w wersji sauté. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Obok zestawiła je z taką samą fotografią, tyle tylko, że nałożyła na nią instagramowy filtr.

Karolina Szostak w wersji bez makijażu

Karolina Szostak od czasu, gdy schudła i przeszła metamorfozę, chętnie zamieszcza swoje fotografie w mediach społecznościowych. Celebrytka publikuje nie tylko fotografie, na których wygląda olśniewająco, ale też takie, na których widzimy ją w dresie i bez makijażu. Warto podkreślić, że dużo polskich gwiazd w ostatnim czasie publikuje zdjęcia sauté, m.in. Marina Łuczenko, Małgorzata Kożuchowska czy Kinga Rusin, jednak mało gwiazd ma odwagę wstawić zdjęcie bez żadnego upiększającego filtra.

Karolina Szostak: zdjęcie z filtrem i bez filtra

Karolina Szostak pokazała się bez żadnego make-upu, jednak obok zdjęcia z instagramowym filtrem zamieściła dokładnie takie samo, tyle że bez nałożonej upiększającej warstwy. Na tym z filtrem widać wyraźnie wygładzoną cerę i ładny kolor skóry, natomiast zdjęcie bez filtra odkryło małe niedoskonałości dziennikarki. Jednak Karolina wygląda na nim świeżo o naturalnie. Zauważyli to również internauci, którzy nie szczędzili jej pochwał w komentarzach: „Pięknie z filtrem, ale naturalnie przepięknie” – napisała jedna z internautek. „Jesteś jak wino” – dodał jeden z fanów Szostak. Być może inne gwiazdy pójdą śladem Karoliny i również będą zamieszczać zdjęcia bez żadnych filtrów.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Plotek.pl/ SW