Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą na ramówce Polsatu. Fani: „rewelacyjnie, obłędnie”

27.02.2019 11:27

Karolina Szostak lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Tym razem zaprezentowała małą zmianę w swojej fryzurze. Nowa grzywka bardzo przypadła do gustu fanom prezenterki.

Karolina Szostak zmieniła fryzurę fot. Instagram.com/ Karolina Szostak

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą

Karolina Szostak od czasu spektakularnej metamorfozy chętnie eksperymentuje z wizerunkiem. Wybiera stylizacje podkreślające figurę, odsłania nogi, ale lubi też eksperymentować z włosami. Na wiosennej ramówce Polsatu Karolina zaprezentowała się w różowym komplecie, na który złożyła się bluzka, marynarka i spodnie. Do pastelowego garnituru dodała srebrne szpilki i pudrową kopertówkę. 

Wiosenny zestaw świetnie skomponował się z nową fryzurą Karoliny Szostak. Wystarczyła mała zmiana w postaci grzywki opadającej na oczy, która sprawiła, że fryzura wygląda świeżo, dziewczęco i sexy.  Fanom bardzo przypadła do gustu ta zmiana. W komentarzach posypało się mnóstwo pochwał. „Rewelacyjnie, obłędnie” – pisali fani i dodawali, że w nowej fryzurze Karolina wygląda dużo młodziej. Rzeczywiście, ta mała zmiana dodała Karolinie dużo uroku.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń