Zamknij

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą na ramówce Polsatu. Fani: „rewelacyjnie, obłędnie”

Redakcja
27.02.2019 11:27
Karolina Szostak zmieniła fryzurę
fot. Instagram.com/ Karolina Szostak

Karolina Szostak lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Tym razem zaprezentowała małą zmianę w swojej fryzurze. Nowa grzywka bardzo przypadła do gustu fanom prezenterki.

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą

Karolina Szostak od czasu spektakularnej metamorfozy chętnie eksperymentuje z wizerunkiem. Wybiera stylizacje podkreślające figurę, odsłania nogi, ale lubi też eksperymentować z włosami. Na wiosennej ramówce Polsatu Karolina zaprezentowała się w różowym komplecie, na który złożyła się bluzka, marynarka i spodnie. Do pastelowego garnituru dodała srebrne szpilki i pudrową kopertówkę. 

Wiosenny zestaw świetnie skomponował się z nową fryzurą Karoliny Szostak. Wystarczyła mała zmiana w postaci grzywki opadającej na oczy, która sprawiła, że fryzura wygląda świeżo, dziewczęco i sexy.  Fanom bardzo przypadła do gustu ta zmiana. W komentarzach posypało się mnóstwo pochwał. „Rewelacyjnie, obłędnie” – pisali fani i dodawali, że w nowej fryzurze Karolina wygląda dużo młodziej. Rzeczywiście, ta mała zmiana dodała Karolinie dużo uroku.

RadioZEt.pl/ SW