Zamknij

Kasia Burzyńska w zaawansowanej ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek

Sylwia Wamej
31.05.2019 12:41
Kasia Burzyńska
fot. Instagram.com/ Kasia Burzyńska

Kasia Burzyńska jest w zaawansowanej ciąży. Prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, że niebawem urodzi. Wiadomo też, jakie imię będzie nosić córka 35-letniej gwiazdy. 

Kasia Burzyńska w zaawansowanej ciąży. W którym miesiącu jest gwiazda TVP?

Kasia Burzyńska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka "Pytania na śniadanie" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że jest już w zaawansowanej ciąży. Piękna, wiosenna sukienka podkreśliła ciążowe kształty 35-letniej prezenterki. Gwiazda w obszernym wpisie przyznała, że wzięła ostatnio na siebie zbyt dużo obowiązków, co negatywnie odbiło się na jej zdrowiu.

"Jestem w 34. tygodniu ciąży i wciąż wydaję mi się, że jestem niezniszczalna... Guzik prawda! Wczoraj wzięłam sobie na głowę, na barki, na plecy za dużo. (...) Kiedy popołudniem wróciłam do domu, pragnąc poświęcić czas Rodzinie, Synowi, mój organizm się zbuntował. Musiałam się położyć, zregenerować- święte prawo kobiety w ciąży. A jednak przeklinałam tę niesprawiedliwość! Dopadły mnie wyrzuty sumienia i obrzydliwa gotowość do łez. I myśli od groma, i samokrytyka: że przecież zamiast odpoczywać, powinnam słuchać opowieści Heńka o superbohaterach, bawić się z nim Transformersami i jeszcze poodkurzać w międzyczasie w kuchni, bo jakiś niepokojący bałagan tam się zrobił. My, matki, jesteśmy jednak popaprane!" - napisała Burzyńska na Instagramie.

Kasia Burzyńska. Ile dzieci ma gwiazda TVP?

35-letnia Kasia Burzyńska już po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda razem z mężem Łukaszem Sychowiczem wychowuje 3,5 letniego Henia. Niebawem przyjdzie na świat córeczka gwiazdy. Kasia postawiła na dość oryginalne imię i chce dać na imię dziewczynce Józefina.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW