Zamknij

Kasia Burzyńska wyprawiła huczne baby shower. Wśród gości pojawiła się Marta Manowska

Sylwia Wamej
10.06.2019 12:50
Kasia Burzyńska
fot. Tricolors/ East News

Kasia Burzyńska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka z tej okazji wyprawiła huczne baby shower. Wśród gości pojawiła się m.in. Marta Manowska i ceniona fotograf Asia Typek.

Kasia Burzyńska pochwaliła się zdjęciami z Baby Shower

Kasia Burzyńska po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka, która jest już mamą 3-letniego Henia, niebawem przywita na świecie córeczkę Józefinę. Kasia Burzyńska wyprawiła ostatnio bajkowe baby shower, którym pochwaliła się na Instagramie. Wśród gości nie zabrakło koleżanek z branży, m.in. Marty Manowskiej, prowadzącej „Rolnik szuka żony”. Pojawiła się też Asia Typek, znana z fotografii mody street style, stylistka Iwona Skrzypczak oraz właścicielka marki Zaquad, Anna Banaczek.

Kasia Burzyńska zdjęciami z imprezy pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Uroczym zdjęciom towarzyszył obszerny, wzruszający wpis.

„Wczoraj odbył się mój baby shower pod roboczym i uroczym tytułem nadanym mu przez @iwona_skrzypczak »Banda nawiedzonych Świtezianek«. To było wspaniałe popołudnie i wieczór ... panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Ach... Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa!

Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy i chcieja, kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą! Dziękuję Wam dziewczyny, że byłyście. Cieszę się, że Was mam!!! Czuje się 100% szczęściarą! Dzięki Wam zasypiałam szczęśliwa i obudziłam się z uśmiechem” – napisała prezenterka.

Kasia Burzyńska urodzi córeczkę Józefinę

Patrząc na mocno zaokrąglone kształty Kasi Burzyńskiej, można się domyślić, że poród tuż-tuż.

– Dopiero kiedy doświadczyłam rodzicielstwa, rozsmakowałam się w nim. A całkiem niedawno, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, poczułam ten mityczny instynkt – świadomie zapragnęłam być mamą po raz drugi – mówiła w wywiadzie Kasia Burzyńska.

RadioZEt.pl/ SW