Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Burzyńska wyprawiła huczne baby shower. Wśród gości pojawiła się Marta Manowska

10.06.2019 12:50

Kasia Burzyńska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka z tej okazji wyprawiła huczne baby shower. Wśród gości pojawiła się m.in. Marta Manowska i ceniona fotograf Asia Typek.

Kasia Burzyńska fot. Tricolors/ East News

Kasia Burzyńska pochwaliła się zdjęciami z Baby Shower

Kasia Burzyńska po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka, która jest już mamą 3-letniego Henia, niebawem przywita na świecie córeczkę Józefinę. Kasia Burzyńska wyprawiła ostatnio bajkowe baby shower, którym pochwaliła się na Instagramie. Wśród gości nie zabrakło koleżanek z branży, m.in. Marty Manowskiej, prowadzącej „Rolnik szuka żony”. Pojawiła się też Asia Typek, znana z fotografii mody street style, stylistka Iwona Skrzypczak oraz właścicielka marki Zaquad, Anna Banaczek.

Kasia Burzyńska zdjęciami z imprezy pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Uroczym zdjęciom towarzyszył obszerny, wzruszający wpis.

„Wczoraj odbył się mój baby shower pod roboczym i uroczym tytułem nadanym mu przez @iwona_skrzypczak »Banda nawiedzonych Świtezianek«. To było wspaniałe popołudnie i wieczór ... panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Ach... Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa!

Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy i chcieja, kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą! Dziękuję Wam dziewczyny, że byłyście. Cieszę się, że Was mam!!! Czuje się 100% szczęściarą! Dzięki Wam zasypiałam szczęśliwa i obudziłam się z uśmiechem” – napisała prezenterka.

Kasia Burzyńska urodzi córeczkę Józefinę

Patrząc na mocno zaokrąglone kształty Kasi Burzyńskiej, można się domyślić, że poród tuż-tuż.

– Dopiero kiedy doświadczyłam rodzicielstwa, rozsmakowałam się w nim. A całkiem niedawno, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, poczułam ten mityczny instynkt – świadomie zapragnęłam być mamą po raz drugi – mówiła w wywiadzie Kasia Burzyńska.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń