Zamknij

Kasia Burzyńska została mamą. Prezenterka TVP 2 urodziła córeczkę

Sylwia Wamej
27.06.2019 09:29
Kasia Burzyńska uroddziła
fot. Tricolors/ East News

Kasia Burzyńska po raz drugi została mamą. Gwiazda TVP przywitała na świecie córeczkę Józefinę. Prezenterka podzieliła się z fanami radosną nowiną i opublikowała wzruszający wpis.

Kasia Burzyńska urodziła córkę. Jak jej dała na imię?

Kasia Burzyńska urodziła. Dziennikarka przywitała właśnie na świecie drugie dziecko — córeczkę Józię.  Burzyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie z noworodkiem, które okrasiła wzruszającym i zabawnym wpisem. Kasia dodała też, że czuje się wdzięczna, spokojna i szczęśliwa.

„Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam...Wczoraj o piątej rano dowiedziałam się, co to są skurcze (o kurczę!), następnie jeszcze wywalczyłam u Męża możliwość umycia włosów, a potem już tylko-nie za szybki-rajd do szpitala!Z Józką znamy się tylko chwilę, a mam wrażenie, że od dawna. Może dlatego, że wygląda jak Heniek. Może dlatego mówię do niej Heniek.
Czuję się wdzięczna, spokojna i szczęśliwa” – napisała prezenterka na Instagramie.

Marta Manowska pogratulowała Kasi Burzyńskiej córki

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Szczęśliwego rozwiązania pogratulowały Kasi koleżanki z branży, m.in. Marta Manowska, Kamila Szczawińska i Marcelina Zawadzka. Kasia Burzyńska i jej mąż Bartosz Sychowicz są już rodzicami 3-letniego Henia. Burzyńska chętnie dzieliła się fankami na Instagramie zdjęciami z okresu ciąży i nie ukrywała, że drugą ciążę znosi bardzo dobrze.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW