Zamknij

Kasia Cichopek pochwaliła się dużym dekoltem na planie „Czar par”. Fani porównują ją do Salmy Hayek

Sylwia Wamej
17.09.2019 14:26
Kasia Cichopek
fot. Tricolors/ East News

Kasia Cichopek opublikowała zdjęcie z planu powracającego po latach programu „Czar par”. Jej odważna stylizacja zachwyciła fanów. Nie zabrakło też porównań do Salmy Hayek.

Kasia Cichopek pokazała odważne zdjęcie z planu „Czar par”

Kasia Cichopek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z programu „Czar par”. Gwiazdę już niebawem zobaczymy w roli jurorki powracającego po latach programu. Kasia postanowiła podpromować show TVP, dodając zdjęcie w kusej stylizacji z dość pokaźnym dekoltem. Fotografia z planu spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. „Pięknie pani wygląda”, „wow, Kasia, ogień”, „Kasiu, wyglądasz jak milion dolarów” – pisali internauci. Niektórzy podkreślali, że Kasia Cichopek jest podobna do meksykańskiej aktorki – Salmy Hayek. „Jesteś jak nasza polska Salma Hayek” – pisali fani.

„Czar par” powraca na antenę po 23 latach

„Czar par” wraca do telewizji po 23 latach. Program poprowadzi Maciej Kurzajewski. W jury zobaczymy m.in. Kasię Cichopek i jej męża Marcina Hakiela. „Czar par” emitowany był na antenie TVP1 w latach 1993-1996. W każdej z trzech edycji rywalizowało ze sobą 50 par. W reaktywowanym po latach programie do finału przejdą trzy pary. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury, wysyłając SMS-y na ulubioną parę. Do wygrania jest 300 tysięcy złotych. "Czar par" wystartuje już w najbliższy piątek, 20 września na antenie TVP

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Czar par"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW