Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Cichopek pochwaliła się dużym dekoltem na planie „Czar par”. Fani porównują ją do Salmy Hayek

17.09.2019 14:26

Kasia Cichopek opublikowała zdjęcie z planu powracającego po latach programu „Czar par”. Jej odważna stylizacja zachwyciła fanów. Nie zabrakło też porównań do Salmy Hayek.

Kasia Cichopek fot. Tricolors/ East News

Kasia Cichopek pokazała odważne zdjęcie z planu „Czar par”

Kasia Cichopek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z programu „Czar par”. Gwiazdę już niebawem zobaczymy w roli jurorki powracającego po latach programu. Kasia postanowiła podpromować show TVP, dodając zdjęcie w kusej stylizacji z dość pokaźnym dekoltem. Fotografia z planu spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. „Pięknie pani wygląda”, „wow, Kasia, ogień”, „Kasiu, wyglądasz jak milion dolarów” – pisali internauci. Niektórzy podkreślali, że Kasia Cichopek jest podobna do meksykańskiej aktorki – Salmy Hayek. „Jesteś jak nasza polska Salma Hayek” – pisali fani.

„Czar par” powraca na antenę po 23 latach

„Czar par” wraca do telewizji po 23 latach. Program poprowadzi Maciej Kurzajewski. W jury zobaczymy m.in. Kasię Cichopek i jej męża Marcina Hakiela. „Czar par” emitowany był na antenie TVP1 w latach 1993-1996. W każdej z trzech edycji rywalizowało ze sobą 50 par. W reaktywowanym po latach programie do finału przejdą trzy pary. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury, wysyłając SMS-y na ulubioną parę. Do wygrania jest 300 tysięcy złotych. "Czar par" wystartuje już w najbliższy piątek, 20 września na antenie TVP

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Czar par"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń