Zamknij

Kasia Kowalska pozuje w bikini. Gwiazda pochwaliła się zmysłowym zdjęciem

Sylwia Wamej
09.09.2019 13:50
Kasia Kowalska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/Eeast News

Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie zmysłowe zdjęcie w bikini. 46-letnia artystka pochwaliła się też pewnym sportowym sukcesem.

Kasia Kowalska pokazała zmysłowe zdjęcie w bikini

Kasia Kowalska należy do grona gwiazd, które aktywnie korzystają z Instagrama. Artystka rzadko publikuje zdjęcie, które odsłaniają jej ciało. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. 46-letnia gwiazda opublikowała fotografię, na której pozuje w bikini. Na wakacyjnym zdjęciu Kasia Kowalska pochwaliła się nie tylko perfekcyjną figurą, ale również sportowym osiągnięciem. Gwiazda z wyróżnieniem ukończyła kurs windsurfingu. "Żyjesz tylko raz" - napisała Kasia Kowalska. Fani gratulowali zarówno sportowego osiągnięcia, jak i świetnej figury. "Sztos", "moje gratulacje", "brawo", "brawo pani Kasiu" - pisali internauci.

Kasia Kowalska o dzieciach

Kasia Kowalska na swoim Instagramie pokazuje zarówno prywatne, jak i zawodowe życie. Oprócz zdjęć koncertów, na Instagramie artystki goszczą również jej dzieci: syn Ignacy oraz córka Ola. Kasia Kowalska miłością do windsurfingu zaraziła swojego syna - Ignacego. Na jednym z ostatnich zdjęć artystka opublikowała zdjęcie z synkiem, a uroczej wakacyjnej fotografii towarzyszy hasztag #pierwszekrokizanami.

Kasia Kowalska kilka lat temu tłumaczyła w wywiadzie, że dzieci polubiła dopiero wtedy, gdy doczekała się własnych. "Dzieci polubiłam dopiero, mając własne. Wcześniej wręcz mnie drażniły. Ale jak urodziła się Olka, to się zmieniło. Niektórzy uważają nawet, że mam predyspozycje do pracy z dziećmi. Lubię je. Można się od nich wiele nauczyć. Miłości, okazywania uczuć. Z Olą uczyłam się mówienia tego, co czuję, bo wcześniej nie potrafiłam. Długo byłam zamkniętą w sobie, nieśmiałą dziewczyną z Sulejówka, która przez całe lata ubierała się wyłącznie na czarno. Teraz wkładam kolorowe ciuchy i zdecydowanie częściej się uśmiecham" - mówiła gwiazda.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Kasi Kowalskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW