Zamknij

Kasia Nosowska rozbawiona retuszem swojej twarzy na okładce "Pani". Pokazała "odretuszowane" zdjęcie bez makijażu

Sylwia Wamej
25.04.2019 11:33
Kasia Nosowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Kasia Nosowska znów pokazała, że ma dystans do siebie i świata show-biznesu. Tym razem artystkę rozbawiła wyretuszowana okładka magazynu "Pani" na której wystąpiła w towarzystwie Martyny Wojciechowskiej i Krystyny Jandy.

Kasia Nosowska rozbawiona wyretuszowanym zdjęciem

Kasia Nosowska pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "Pani". Gwiazda zaprezentowała się w towarzystwie Krystyny Jandy i Martyny Wojciechowskiej. To, co razi najbardziej to intensywny retusz, który na okładce dotknął wszystkie gwiazdy. Kasia Nosowska wykazała się jak zawsze sporym dystansem i w krótkim filmiku skomentowała swoją obecność i retusz zdjęcia.

"Dzisiaj ukazała się gazeta Pani, na jej okładce znajduje się moje zdjęcie, wiem, jak wiele kontrowersji to wzbudza. Chcę wam pokazać, że to prawda, ja tak wyglądam. Walczyłam o to, żeby na okładce zaprezentować się tak, jak na co dzień. Spójrzcie, jestem jeszcze w łóżku, nawet mam na sobie tę samą sukienkę, co na okładce. Odpuśćcie trochę. Zaakceptujcie fakt, że nie wszyscy się starzeją!"- śmieje się Kasia w instagramowym filmiku.

Kasia Nosowska pokazała niewyretuszowane zdjęcie

Wokalistka w miejsce wyretuszowanego zdjęcia wstawiła fotografię, na której jest bez makijażu. 

"UWAGA! Odretuszowanie! Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie Chcesz? Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie? :) @eye_shoot_you pomógł mi pokazać prawdę:) Jedyny grafik, który miał odwagę" - napisała artystka. Co ciekawe, internautom bardzo przypadło do gustu niewyretuszowane zdjęcie Kasi Nosowskiej.

"Kaśka! Odretuszowana przykuwasz zdecydowanie najbardziej uwagę. Kradniesz okładkę, kradniesz show " - napisała jedna z fanek. Fani chwalili artystkę również za niesamowity dystans do samej siebie.Uwielbiam Cię! masz niesamowity dystans i poczucie humoru, tylko się od Ciebie uczyć" - skwitowała jedna z fanek.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Kasi Nosowskiej?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW