Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Nosowska rozbawiona retuszem swojej twarzy na okładce "Pani". Pokazała "odretuszowane" zdjęcie bez makijażu

25.04.2019 11:33

Kasia Nosowska znów pokazała, że ma dystans do siebie i świata show-biznesu. Tym razem artystkę rozbawiła wyretuszowana okładka magazynu "Pani" na której wystąpiła w towarzystwie Martyny Wojciechowskiej i Krystyny Jandy.

Kasia Nosowska fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Kasia Nosowska rozbawiona wyretuszowanym zdjęciem

Kasia Nosowska pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "Pani". Gwiazda zaprezentowała się w towarzystwie Krystyny Jandy i Martyny Wojciechowskiej. To, co razi najbardziej to intensywny retusz, który na okładce dotknął wszystkie gwiazdy. Kasia Nosowska wykazała się jak zawsze sporym dystansem i w krótkim filmiku skomentowała swoją obecność i retusz zdjęcia.

"Dzisiaj ukazała się gazeta Pani, na jej okładce znajduje się moje zdjęcie, wiem, jak wiele kontrowersji to wzbudza. Chcę wam pokazać, że to prawda, ja tak wyglądam. Walczyłam o to, żeby na okładce zaprezentować się tak, jak na co dzień. Spójrzcie, jestem jeszcze w łóżku, nawet mam na sobie tę samą sukienkę, co na okładce. Odpuśćcie trochę. Zaakceptujcie fakt, że nie wszyscy się starzeją!"- śmieje się Kasia w instagramowym filmiku.

Kasia Nosowska pokazała niewyretuszowane zdjęcie

Wokalistka w miejsce wyretuszowanego zdjęcia wstawiła fotografię, na której jest bez makijażu. 

"UWAGA! Odretuszowanie! Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie Chcesz? Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie? :) @eye_shoot_you pomógł mi pokazać prawdę:) Jedyny grafik, który miał odwagę" - napisała artystka. Co ciekawe, internautom bardzo przypadło do gustu niewyretuszowane zdjęcie Kasi Nosowskiej.

"Kaśka! Odretuszowana przykuwasz zdecydowanie najbardziej uwagę. Kradniesz okładkę, kradniesz show " - napisała jedna z fanek. Fani chwalili artystkę również za niesamowity dystans do samej siebie.Uwielbiam Cię! masz niesamowity dystans i poczucie humoru, tylko się od Ciebie uczyć" - skwitowała jedna z fanek.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Kasi Nosowskiej?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń