Zamknij

Kasia Smutniak błyszczała na festiwalu filmowym we Włoszech. Aktorka pokazała też piękną córkę

Sylwia Wamej
05.07.2019 11:16
Kasia Smutniak
fot. Splash News/ East News

Kasia Smutniak pojawiła się na festiwalu filmowym we włoskiej Taorminie. Na wydarzeniu promowany był m.in. film Jacka Borcucha „Słodki koniec dnia”, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról. 39-letnia gwiazda zabrała ze sobą córkę Sophie, z którą pozowała na czerwonym dywanie.

Kasia Smutniak na festiwalu filmowym pokazała córkę Sophie

Kasia Smutniak gościła na 65. edycji festiwalu filmowego Taormina we Włoszech. Gwiazda promowała film „Słodki koniec dnia”, w którym zagrała u boku Krystyny Jandy. Na filmowym wydarzeniu Kasia Smutniak pojawiła się z 14-letnią córką Sophie, którą pokazała mediom po raz pierwszy.

Polska aktorka błyszczała w luźnej, czerwonej sukni od Valentino. Elegancki look dopełniła subtelną fryzurą i delikatną biżuterią. Z kolei 14-letnia latorośl aktorki postawiła na długą, letnią suknię w etnicznym stylu.

EN_01383772_2278
fot. Splash News/ East News

Kasia Smutniak zagrała w polskiej wersji „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

Na projekcji „Słodkiego końca dnia” nie mogło też zabraknąć reżysera obrazu — Jacka Borchucha, który zabrał na czerwony dywan nastoletnią córkę Mirosławę. Najnowszy obraz polskiego reżysera doceniany jest zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zbiera dobre recenzje wśród zagranicznych krytyków, a na festiwalu filmowym Sundance Krystyna Janda otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki.

Dobrą passę ma również Kasia Smutniak. Zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, gdzie na co dzień mieszka, jest gwiazdą. Aktorka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Ostatnio zagrała w polskiej wersji „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, czyli (Nie)znajomi razem z m.in. Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem, Łukaszem Simlatem i Aleksandrą Domańską.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW