Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Smutniak błyszczała na festiwalu filmowym we Włoszech. Aktorka pokazała też piękną córkę

05.07.2019 11:16

Kasia Smutniak pojawiła się na festiwalu filmowym we włoskiej Taorminie. Na wydarzeniu promowany był m.in. film Jacka Borcucha „Słodki koniec dnia”, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról. 39-letnia gwiazda zabrała ze sobą córkę Sophie, z którą pozowała na czerwonym dywanie.

Kasia Smutniak fot. Splash News/ East News

Kasia Smutniak na festiwalu filmowym pokazała córkę Sophie

Kasia Smutniak gościła na 65. edycji festiwalu filmowego Taormina we Włoszech. Gwiazda promowała film „Słodki koniec dnia”, w którym zagrała u boku Krystyny Jandy. Na filmowym wydarzeniu Kasia Smutniak pojawiła się z 14-letnią córką Sophie, którą pokazała mediom po raz pierwszy.

Polska aktorka błyszczała w luźnej, czerwonej sukni od Valentino. Elegancki look dopełniła subtelną fryzurą i delikatną biżuterią. Z kolei 14-letnia latorośl aktorki postawiła na długą, letnią suknię w etnicznym stylu.

EN_01383772_2278 fot. Splash News/ East News

Kasia Smutniak zagrała w polskiej wersji „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

Na projekcji „Słodkiego końca dnia” nie mogło też zabraknąć reżysera obrazu — Jacka Borchucha, który zabrał na czerwony dywan nastoletnią córkę Mirosławę. Najnowszy obraz polskiego reżysera doceniany jest zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zbiera dobre recenzje wśród zagranicznych krytyków, a na festiwalu filmowym Sundance Krystyna Janda otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki.

Dobrą passę ma również Kasia Smutniak. Zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, gdzie na co dzień mieszka, jest gwiazdą. Aktorka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Ostatnio zagrała w polskiej wersji „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, czyli (Nie)znajomi razem z m.in. Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem, Łukaszem Simlatem i Aleksandrą Domańską.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń