Zamknij

Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Aktorka opublikowała zdjęcia i poruszający wpis

Sylwia Wamej
05.09.2019 10:18
Kasia Smutniak
fot. SplashNews.com/ east News

Kasia Smutniak opublikowała poruszający wpis, w którym wyznała, że choruje na bielactwo. Aktorka zamieściła zdjęcia skóry pokrytej plamami. Podzieliła się też refleksjami dotyczącymi akceptacji swojego ciała.

Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Aktorka opublikowała zdjęcia i poruszający wpis

Kasia Smutniak na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, na których miksuje świat prywatny i zawodowy. Ostatnio podzieliła się z fanami bardzo osobistymi doświadczeniami. Piękna aktorka choruje na bielactwo. Kasia Smutniak zamieściła fotografie skóry pokrytej plamami.

Trudne momenty stawiają nas przed egzaminami. Piękne rzeczy nie powinny być brane za pewnik.  Dorastając, zrozumiałam, że samoakceptacja to nie wszystko, Musimy pokochać swoje wady. Przez ostatnich sześć lat uczyłam się akceptować siebie i kochać za to, jaka jestem – czytamy na Instagramie Kasi Smutniak. 

Kasia Smutniak w filmie „(Nie)Znajomi”

Warto podkreślić, że na bielactwo choruje też m.in. Jagoda Judzińska, znana z „Top Model”, oraz Winnie Harlow, modelka, która mimo choroby robi karierę w świecie modelki. Niebawem Kasię Smutniak widzowie zobaczą w filmie „(Nie)Znajomi”, który jest remakiem włoskiego hitu filmowego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Kasia Smutniak jest gwiazdą zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Aktorka znajduje również czas, żeby angażować się w akcje charytatywne i społeczne. Walczy też o prawa kobiet.

To jest moment historyczny, dziewczyno! Jesteśmy świadkami przełomu. Wszystko, co wydarzyło się od ubiegłego roku wokół afery Harveya Weinsteina i ruchu #MeToo, jest częścią ogromnej zmiany światopoglądowej. Dopisujemy wspólnie kolejny rozdział walki o prawa kobiet, którą toczymy od wieków. Tak, czuję obowiązek być częścią tej dyskusji. To jest moja odpowiedzialność jako kobiety, matki, osoby publicznej. Już nie ma miejsca na pieprzenie, rozdrabnianie się i kłótnie o detale, musimy walczyć razem, żeby nasze córki mogły żyć w świecie, w którym kobiety i mężczyźni mają równe prawa. Takim, w którym będziemy zarabiać tyle samo co nasi koledzy, w którym molestowanie seksualne będzie napiętnowane społecznie, a ofiary gwałtów nie będą się bały zgłaszać na policję z obawy, że pierwsze pytanie, jakie usłyszą podczas przesłuchania to: „a co pani miała na sobie?” – mówiła aktorka w rozmowie z Gazeta.pl.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW