Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Tusk pokazała córeczkę. Zdradziła też imię dziewczynki

07.10.2019 16:32

Kasia Tusk pokazała oficjalnie swoją córeczkę. Blogerka zabrała dziewczynkę na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Wiadomo też, jak Tuskówna i jej maż Stanisław Cudny nazwali córeczkę.

Kasia Tusk fot. Wojciech Stóżyk/ Reporter/ East News

Kasia Tusk pokazała córeczkę. Zdradziła też jej imię

Kasia Tusk bardzo chroni prywatność swojej rodziny. Do tej pory autorka bloga Make Life Easier nie pokazywała twarzy córeczki. W Weekend rodzina Tusków wybrała się na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Na audiencji u Ojca Świętego pojawił się Donald Tusk z żoną Małgorzatą, córka Kasia z mężem Stanisławem i córeczką Lilianą oraz syn Michał z żoną i trzema synami. Donald Tusk nie krył dumy, przedstawiając papieżowi Franciszkowi swoją wnuczkę.

EN_01396845_0074 fot. Vatican/Pool/ East News

- Właśnie przedstawiam swoją wnuczkę – pisał Donald Tusk w mediach społecznościowych.

Kasia Tusk: Pierwsze oficjalne zdjęcie z córeczką Lilianą

Kasia Tusk również na Instagramie zamieściła zdjęcie z mamą Małgorzatą i ukochaną córeczką. "Czekając na bardzo ważny moment" - napisała na swoim Instagramie córka ploityka. Kasia na tak ważne spotkanie wybrała bardzo elegancką stylizację - czarną prostą sukienkę za kolano.

Rodzinnym zdjęciem z Watykanu pochwalił się również na Instagramie Donald Tusk.  "Tuskowie u papieża Franciszka" - napisał Przewodniczący Rady Europejskiej. Kasia Tusk skomentowała zdjęcie taty, zostawiając serduszko.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń
Tagi