Zamknij

Kasia Tusk potwierdziła narodziny dziecka. Pokazała zdjęcie z wózkiem na blogu

Redakcja
04.02.2019 13:47
Kasia Tusk potwierdziła narodziny dziecka
fot. Mariusz Grzelak/Reporter/East News

Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą. Autorka bloga Make Life Easier pokazała na swoim blogu zdjęcie z rodzinnego spaceru z maleństwem.

Kasia Tusk na spacerze z dzieckiem

Kasia Tusk bardzo chroni swoje życie prywatne. Choć wiadomość o jej ciąży krążyła w mediach już od jakiegoś czasu, blogerka nigdy oficjalnie jej nie potwierdziła. Kilka dni temu na Instagramie Kasi pojawił się wpis sugerujący, że Tusk została mamą. Kasia oficjalnie go potwierdziła, publikując na swoim blogu Make Life Easier zdjęcie z rodzinnego spaceru. Tym bardziej że wpis zatytułowała „New Chapter”, czyli „Nowy Rozdział”.

 „Wybitnie krótki i jednocześnie cudowny – taki był spacer, na który wybraliśmy się w ostatnim tygodniu. Portos szalał z radości, że w końcu wyszliśmy na zewnątrz wszyscy razem. Mróz nie zdążył nawet uszczypnąć nas w nos, bo tak szybko schowaliśmy się do samochodu, ale w ciągu tych kilku chwil udało nam się zrobić chyba z milion zdjęć. Kilka z nich – tych mniej osobistych – widzicie dziś w formie »Look of the Day«. Resztę chowamy do rodzinnego albumu”  – napisała blogerka.

Kasia Tusk zdecydowała się pokazać jedynie dziecięcy wózek. Jako że bardzo chroni swoje życie prywatne, raczej może nie zdecydować się pokazać zdjęcia maleństwa. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniem, córka Donalda Tuska urodziła dziewczynkę.

Zobacz także

RadioZET.pl/SW