Zamknij

Kasia Tusk pozuje na wspólnym zdjęciu z córką i mężem. Fani: „Tylko wywołać i powiesić na ścianie"

Sylwia Wamej
26.08.2019 12:58
Kasia Tusk
fot. Piotr Hukało/ East News

Kasia Tusk pokazała urocze zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje razem z córeczką i mężem. Fani są zachwyceni rodzinnym portretem blogerki.

Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córeczką

Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Na fotografii autorka bloga Make Life Easier pozuje razem z kilkumiesięczną córeczką, mężem – Stanisławem Cudnym i psem Portosem. Kasia Tusk nie pokazała oczywiście twarzy córeczki, w końcu 32-letnia córka Donalda Tuska bardzo dba o swoją prywatność. Rodzinna fotografia Kasi Tusk bardzo przypadła do gustu jej fanom, którzy pod postem nie szczędzili komplementów Kasi. „Przepięknie. Tylko wywołać i powiesić na ścianie”, „jak słodko”, „piękny ten familyportrait, sielsko anielsko”, „przepiękne zdjęcie”  pisali wielbiciele.

Kasia Tusk: Kim jest jej mąż – Staszek Cudny?

Rodzinne zdjęcie, na którym Kasia pozuje z mężem Staszkiem Cudnym i córeczką to rzadkość na jej Instagramie. Kasi udaje się jednak ochronić prywatność. Media dowiedziały się o ślubie Staszka i Kasi już po fakcie. Para pobrała się w 2018 roku po 10 latach znajomości. Staszek Cudny z wykształcenia jest architektem, jednak na co dzień zajmuje się zupełnie czymś innym. Od kilku lat prowadzi z bratem firmę, która produkuje i sprzedaje listwy przypodłogowe. Prywatnie mąż Kasi Tusk jest pasjonatem jazdy na nartach.

RadioZEt.pl/SW