Zamknij

Katarzyna Dąbrowska zakochana. Gwiazda „Na dobre i na złe” pokazała narzeczonego

Sylwia Wamej
25.09.2019 13:45
Katarzyna Dąbrowska
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Dąbrowska, znana widzom z „Na dobre i na złe” jest szczęśliwie zakochana. Aktorka po raz pierwszy pokazała się na czerwonym dywanie razem z narzeczonym – reżyserem Jarosławem Tumidajskim.

Katarzyna Dąbrowska pokazała narzeczonego

Katarzyna Dąbrowska nie epatuje życiem prywatnym. 35-letnia aktorka w przeciwieństwie do niektórych koleżanek z branży nie publikuje w mediach społecznościowych zdjęć z ukochanym oraz nie zabiera partnera na wszystkie branżowe imprezy. Gwiazda „Na dobre i na złe” postanowiła niedawno zrobić wyjątek i pojawiła się w towarzystwie narzeczonego Jarosława na niedawnym festiwalu filmowym w Gdyni. Katarzyna Dąbrowska uświetniła galę zamknięcia festiwalu w Gdyni, na której zaśpiewała „Kołysankę” z repertuaru Krzysztofa Komedy.

Jarosław Tumidajski. Kim jest narzeczony Katarzyny Dąbrowskiej?

Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z festiwalu filmowego w Gdyni. Katarzyna Dąbrowska przyznała, że bardzo ją wspierał ją narzeczony. Pod wspólnym zdjęciem pary pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy fanów. Wyglądacie jak dwa miliony dolarów, przepięknie, pięknie wyglądacie – pisali wielbiciele aktorki.

Partnerem Katarzyny Dąbrowskiej jest reżyser Teatru Współczesnego w Warszawie – Jarosław Tumidajski.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW