Zamknij

Katarzyna Dowbor pokazała córkę Marysię. To już dorosła kobieta. Czym się zajmuje?

Sylwia Wamej
05.07.2019 10:05
Katarzyna Dowbor
fot. Artur Zawadzki/ Reporter

Katarzyna Dowbor chętnie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe na Instagramie. Ostatnio opublikowała urocze zdjęcie z jej córką Marysią. Latorośl dziennikarki ma już 20 lat i wyrosła na piękną kobietę. Czy zawodowo poszła w ślady mamy?

Katarzyna Dowbor pokazała urocze zdjęcie 20-letniej córki Marysi

Katarzyna Dowbor jest aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka umiejętnie łączy na swoim Instagramie pokazywanie fanom życia prywatnego i zawodowego. Na jej profilu pojawiło się niedawno urocze zdjęcie, na którym pozuje razem z córką, 20-letnią Marysią. „Buziak od córki” –  napisała gwiazda. Zdjęcie wywołało furorę wśród jej fanów. „Piękne zdjęcie”, „ślicznie wyglądacie” – pisali wielbiciele.

Maria Dowbor-Baczyńska: Co robi na co dzień córka Katarzyny Dowbor?

Prywatnie 20-letnia Marysia nie poszła w ślady słynnej mamy i nie chciała zostać gwiazdą telewizji. Maria na co dzień studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie Durham w Wielkiej Brytanii. Choć teraz w życiu córki Dowbor wszystko się unormowało, jeszcze kilka lat temu zarówno mama, jak i córka miały powody do niepokoju. Marysia często mdlała, a lekarze wciąż nie wiedzieli, co jej dolega. Okazało się, że dziewczyna miała bardzo niski poziom cukru we krwi. Szybkie leczenie sprawiło, że Marysia wyzdrowiała. Choć nie bierze leków, musi przestrzegać diety. Marysia raczej trzyma się z daleka od show-biznesu i nie zapowiada się, że miałoby się to zmienić.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW