Zamknij

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Internauci zarzucają jej, że retuszuje twarz córki. Gwiazda odpowiedziała

Sylwia Wamej
31.07.2019 11:34
Katarzyna Skrzynecka
fot. Instagram.com/ Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka udostępniła na swoim profilu radosne zdjęcie z córką Alikią. Internauci zauważyli, że twarz dziecka wygląda tak, jakby była wyretuszowana. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty fanów. Jak się wytłumaczyła?

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała hejterom

Katarzyna Skrzynecka jak większość gwiazd jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie brakuje rodzinnych zdjęć, na których pozuje z mężem – Marcinem Łopuckim czy córeczką, 7-letnią Alikią. Ostatnie zdjęcie z córeczką gwiazdy wywołało burzę wśród fanów. Wielbiciele Katarzyny Skrzyneckiej zarzucili jej, że twarz dziecka „wyretuszowana” jest za pomocą instagramowych filtrów. 

W najnowszym wpisie Katarzyna Skrzynecka odniosła się do krytycznych komentarzy fanów. Szczerze i bez ogródek napisała, co myśli o tych, którzy posądzają ją o retuszowanie twarzy jej córeczki.

„Czasem piszę o spektaklach... Czasem o koncertach... Czasem o rodzinie... Czasem żartem... Czasem serio... Co któryś mój post aktywuje frustrację niektórych Gości mojego Profilu... Obsesja internautów z jakimiś filtrami graficznymi” – zaczęła swój wpis aktorka i piosenkarka. W dalszej części postu dodała, że hejterskie komentarze i profile będzie blokować.

Katarzyna Skrzynecka: Fani gratulują jej dystansu i wspierają ją

„Smętne to.I śmieszne to. Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie bez operacji plastycznych i bez programów graficznych. Co bardziej nawiedzeni, dopatrują się nawet »wygładzenia zmarszczek« na twarzy mojej 7-letniej córeczki oraz »wymalowanych rzęs« na naturalnej ciemnej oprawie oczu niebieskookiego dziecka, Ech, biedni są tacy frustraci. Dodatkowo jak fajnie jest komentować ludzi o profilach sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem, samemu bohatersko kuląc się za pseudonimem.Na szczęście to JA decyduję, jakim hejterskim avatarom blokuję dostęp do odwiedzania mojego Profilu. Nie liczy się ilość »klikalności followersów« tylko JAKOŚĆ, KLASA I POZYTYWNA ENERGIA” – napisała Katarzyna Skrzynecka.

Katarzynę Skrzynecką w komentarzach wsparło mnóstwo fanów. Wielbiciele Skrzyneckiej gratulowali jej też dystansu i poczucia humoru. „Brawo”, „brawo za dystans” – pisali. Najnowszy post Skrzyneckiej zebrał ponad 2 tysiące polubień internautów.

Zagłosuj

Korzystasz z Instagrama?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW