Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Internauci zarzucają jej, że retuszuje twarz córki. Gwiazda odpowiedziała

31.07.2019 11:34

Katarzyna Skrzynecka udostępniła na swoim profilu radosne zdjęcie z córką Alikią. Internauci zauważyli, że twarz dziecka wygląda tak, jakby była wyretuszowana. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty fanów. Jak się wytłumaczyła?

Katarzyna Skrzynecka fot. Instagram.com/ Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała hejterom

Katarzyna Skrzynecka jak większość gwiazd jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie brakuje rodzinnych zdjęć, na których pozuje z mężem – Marcinem Łopuckim czy córeczką, 7-letnią Alikią. Ostatnie zdjęcie z córeczką gwiazdy wywołało burzę wśród fanów. Wielbiciele Katarzyny Skrzyneckiej zarzucili jej, że twarz dziecka „wyretuszowana” jest za pomocą instagramowych filtrów. 

W najnowszym wpisie Katarzyna Skrzynecka odniosła się do krytycznych komentarzy fanów. Szczerze i bez ogródek napisała, co myśli o tych, którzy posądzają ją o retuszowanie twarzy jej córeczki.

„Czasem piszę o spektaklach... Czasem o koncertach... Czasem o rodzinie... Czasem żartem... Czasem serio... Co któryś mój post aktywuje frustrację niektórych Gości mojego Profilu... Obsesja internautów z jakimiś filtrami graficznymi” – zaczęła swój wpis aktorka i piosenkarka. W dalszej części postu dodała, że hejterskie komentarze i profile będzie blokować.

Katarzyna Skrzynecka: Fani gratulują jej dystansu i wspierają ją

„Smętne to.I śmieszne to. Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie bez operacji plastycznych i bez programów graficznych. Co bardziej nawiedzeni, dopatrują się nawet »wygładzenia zmarszczek« na twarzy mojej 7-letniej córeczki oraz »wymalowanych rzęs« na naturalnej ciemnej oprawie oczu niebieskookiego dziecka, Ech, biedni są tacy frustraci. Dodatkowo jak fajnie jest komentować ludzi o profilach sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem, samemu bohatersko kuląc się za pseudonimem.Na szczęście to JA decyduję, jakim hejterskim avatarom blokuję dostęp do odwiedzania mojego Profilu. Nie liczy się ilość »klikalności followersów« tylko JAKOŚĆ, KLASA I POZYTYWNA ENERGIA” – napisała Katarzyna Skrzynecka.

Katarzynę Skrzynecką w komentarzach wsparło mnóstwo fanów. Wielbiciele Skrzyneckiej gratulowali jej też dystansu i poczucia humoru. „Brawo”, „brawo za dystans” – pisali. Najnowszy post Skrzyneckiej zebrał ponad 2 tysiące polubień internautów.

Zagłosuj

Korzystasz z Instagrama?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń