Zamknij

Katarzyna Szklarczyk z „Top Model 7” – kim jest ZWYCIĘŻCZYNI?

Redakcja
27.11.2018 08:01
Kasia Szklarczyk
fot. Instagram

Katarzyna Szklarczyk to zwyciężczyni „Top Model 7”. Wielu widzów programu, którzy oglądali finał 7. edycji show, zastanawia się, jak wyglądała kiedyś, co program zmienił w jej życiu i kim jest Katarzyna Szklarczyk prywatnie. Oto kilka informacji na temat finalistki.

Finał „Top Model 7” przyniósł widzom wiele emocji. O zwycięstwo w programie rywalizowała trójka finalistów: Katarzyna Szklarczyk, Hubert Gromadzki i Anna Markowska. Ostatecznie przychylność i najwięcej głosów widzów zdobyła ta pierwsza – piękna blondynka o niebanalnym spojrzeniu.

Katarzyna Szklarczyk – kim jest zwyciężczyni „Top Model 7”?

22-letnia Kasia Szklarczyk pochodzi z Bukowna w Małopolsce. To ona, jako zwyciężczyni „Top Model 7”, zgarnęła kontrakt z międzynarodową agencją modelingową, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie „Glamour”. Okładkę z Kasią można już zobaczyć w sieci, a numer ukaże się 6 grudnia.

Prywatnie Kasia jest studentką architektury wnętrz na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Pasjonuje się plastyką: maluje, rysuje. Oprócz tego uwielbia sport, a w wolnych chwilach pomaga wyprowadzać psy z pobliskiego schroniska.

Co ciekawe, w 2017 roku Kasia startowała w międzynarodowym konkursie piękności: Miss World University. Zdobyła miejsce 4. Wicemiss Świata Studentek.

Kasia Szklarczyk w „Glamour” – jej pierwsza okładka

Katarzyna Szklarczyk: wzrost, wymiary, metamorfoza

Szklarczyk już od początku podobała się jurorom „Top Model 7”. Jej wzrost i wymiary sprawiały, że idealnie nadawała się na modelkę. Kasia ma 180 cm, a jej wymiary to 87/64/90.

Do gustu przypadła jurorom także metamorfoza Kasi Szklarczyk. Trzeba przyznać, że przeszła dużą przemianę.

Przypomnijmy, że finał programu odbył się 26 listopada, w trzynastym odcinku programu. Finaliści wzięli udział w trzech pokazach: Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego i Paprocki&Brzozowski. Wielki finał „Top Model” uświetniały koncerty na żywo znanych polskich artystów. Wystąpili: Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox.

RadioZET.pl/SA