Zamknij

Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni. Gwiazda pokazała się publicznie pierwszy raz po porodzie

Sylwia Wamej
20.09.2019 11:28
Katarzyna Warnk
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Warnke niedawno została mamą wyczekanego synka. 42-letnia gwiazda szybko wróciła do życia towarzyskiego. Zaledwie dziewięć dni po porodzie aktorka zaprezentowała się na Festiwalu w Gdyni.

Katarzyna Warnke pierwszy raz publicznie od czasu porodu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali niedawno rodzicami. Para doczekała się synka. Katarzyna Warnke nie zrezygnowała jednak z największego święta filmowego, którym jest Festiwal Filmowy w Gdyni. 42-letnia aktorka pojawiła się na konferencji filmu „Pan T.” w reżyserii Marcina Krzyształowicza, który walczy o Złote Lwy. To pierwsze publiczne pojawienie się aktorki od czasu urodzenia dziecka. Gwiazda postawiła na jesienny look w czarnym kolorze. Trzeba przyznać, że na ściance prezentowała się świetnie.

Katarzyna Warnke, choć została mamą, nie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęć maluszka. Chętnie za to publikuje zdjęcia z ciążowych sesji. Katarzyna Warnke długo nie chciała potwierdzić informacji o ciąży. Nawet zaprzeczała tym doniesieniom.

EN_01394409_0333
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Warnke długo nie potwierdzała ciąży

Katarzyna Warnke doniesienia o błogosławionym stanie potwierdziła w nietypowy sposób, przechadzając się z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem po wybiegu na pokazie mody MMC. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, cała sytuacja była dla niej sukcesem PR-owym.

To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem. Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich bardzo osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przeze mnie grę jako sukces PR-owy. A Pani polecam się zastanowić, czy właściwie kieruje Pani swoje oczekiwania względem zaufania w świecie. Radzę skupić się na najbliższych – odpowiedziała Katarzyna Warnke na jeden z komentarzy fanów.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW