Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Warnke na pokazie Gosi Baczyńskiej. Pokazała spory, ciążowy brzuszek

28.08.2019 10:17

Katarzyna Warnke niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. 42-letnia aktorka pojawiła się na pokazie mody Gosi Baczyńskiej, na którym zaprezentowała spory, ciążowy brzuszek.

Kasia Warnke fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Warnke pokazała ciążowy brzuszek na pokazie Gosi Baczyńskiej

Katarzyna Warnke i jej mąż Piotr Stramowski niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para pojawiła się we wtorkowy wieczór na pokazie Gosi Baczyńskiej. 42-letnia aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Zaokrąglone kształty postanowiła podkreślić dopasowaną, prosta, czarną sukienką za kolano. Kreacja podkreśliła dość pokaźny już ciążowy brzuszek Kasi Warnke. Obcisłą sukienkę Warnke przełamała luźnym szlafrokiem-płaszczem. Piotr Stramowski wybrał stylizację w podobnym kolorze. Aktor zaprezentował się w białej marynarce z czarnymi wstawkami.

Kasia Warnke fot. Tricolors/ East News

Kasia Warnke i Piotr Stramowski  po raz pierwszy zostaną rodzicami

Kasia Warnke długo ukrywała swoją ciążę. Informację o tym, że zostanie mamą, ogłosiła w oryginalny sposób, pokazując zaokrąglone już kształty na pokazie MMC. Wcześniej długo nie chciała potwierdzić doniesień mediów.

To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem. Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich bardzo osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przeze mnie grę jako sukces PR-owy – wyjaśniała Kasia Warnke na swoim Instagramie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń