Zamknij

Katarzyna Warnke urodziła. Aktorka i i jej mąż Piotr Stramowski zostali rodzicami

Sylwia Wamej
09.09.2019 12:22
Katarzyna Warnke
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Katarzyna Warnke urodziła. 42-letnia aktorka i jej mąż Piotr Stramowski powitali na świecie pierwsze dziecko.

Katarzyna Warnke urodziła. Aktorka po raz pierwszy została mamą

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powitali na świecie pierwsze dziecko. Jak donosi serwis Pudelek.pl 42-letnia aktorka została mamą. Według paparazzi, Katarzyna Warnke urodziła w jednym z warszawskich szpitali. Aktorce towarzyszył mąż - Piotr Stramowski. Zarówno gwiazda, jak i jej mąż nie zdradzili jeszcze płci maluszka. Mama i dziecko podobno czują się dobrze, a świeżo upieczeni rodzice nie posiadają się ze szczęścia.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Gdzie się poznali?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali". Zagrali małżeństwo, które przechodzi kryzys. Prywatnie pobrali się w 2016 roku. Katarzyna Warnke jest starsza od swojego męża o dziesięć lat, jednak różnica wieku nie stanowi dla nich żadnej przeszkody. Ceremonia ślubna zakochanych odbyła się z dala od fleszy. Na uroczystość zaprosili jedynie 40 osób. 

 "Było 40 osób, zaprosiliśmy tylko tych, którzy są nam bliscy tu i teraz: przyjaciół, bliską rodzinę. I to się sprawdziło. Życzliwość ludzi, którzy byli z nami tego dnia, była bardzo wspierająca. W moim przypadku to było bardzo osobiste i nawet nie chcę mówić, co przeżywałem" - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów.

RadioZEt.pl/SW

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów: