Zamknij

Katarzyna Żak pokazała dorosłe córki. Co dziś robią?

Sylwia Wamej
17.12.2019 10:16
Katarzyna Żak
fot. Viphoto/East News

Katarzyna Żak i Cezary Żak są rodzicami dwóch dorosłych córek: Aleksandry i Zuzanny. Gwiazda "Rancza" gościła niedawno w studio "Dzień Dobry TVN' razem z córkami. Aktorka przyznała, dlaczego odradzała swoim pociechom zawód aktorki.

Katarzyna Żak pokazała córki w "Dzień Dobry TVN"

Katarzyna Żak gościła w "Dzień Dobry TVN" razem z dorosłymi już córkami: Aleksandrą i Zuzanną. Aktorka na co dzień rzadko opowiada o swoich dzieciach, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda zdradziła, czym zajmują się jej pociechy. Jak się okazuje, córki Cezarego Żaka i Katarzyny Żak poszły zupełnie inną drogą, niż znani rodzice. Gwiazda w studio "Dzień Dobry TVN" zdradziła, dlaczego odradzała Oli i Zuzi zawód aktorki.

"Ręce do Boga złożyłam. To wymodlone! Uważam, że jest to bardzo trudny zawód dla kobiety. Będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno. Ten start zawodowy byłby bardzo trudny. Żeby je ochronić, to zawsze mówiłam, że zawód "be". Zresztą one widziały w domu i mogą to potwierdzić" - mówiła Katarzyna Żak.

Zuzanna Żak i Aleksandra Żak: Co dziś robią córki aktorskiej pary?

Zarówno Aleksandra, jak i Zuzanna Żak wybrały zupełnie inne ścieżki. Zuzanna została lekarką i stawia pierwsze kroki w zawodzie. Z kolei Aleksandra jest producentką programów dla dzieci. Córki znanej aktorskiej pary zdradziły też w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że rodzice nigdy na nie nie naciskali, w jaką stronę ma pójść ich kariera.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy śniadaniowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW