Zamknij

Katarzyna Zielińska jest w ciąży

Redakcja
31.07.2017 15:10
Katarzyna Zielińska w ciąży
fot. ons.pl

Ponad 2,5 roku temu Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański po raz pierwszy zostali rodzicami. Wygląda na to, że ich syn Henryk już niebawem doczeka się rodzeństwa.

Aktorka Katarzyna Zielińska po raz drugi jest w ciąży. 38-letnia gwiazda w styczniu 2015 roku urodziła pierwsze dziecko, a teraz spodziewa się kolejnego potomka. Maluch ma przyjść na świat jeszcze w 2017 roku. O ciąży celebrytki informuje magazyn "Party".

Nie wiadomo na razie, jakiej płci będzie drugie dziecko Katarzyny Zielińskiej i jej męża Wojciecha Domańskiego.

- Dla Kasi macierzyństwo to pełna gama uczuć, od lęku po bezgraniczną, bezwarunkową miłość. Jak każda mama, chce dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Dlatego dużo podróżuje z Heniem, chce, żeby był otwarty na świat i innych ludzi - zdradziła przyjaciółka aktorki w rozmowie z "Party". Przyznaje, że Zielińska zamierza teraz poświęcić swój czas rodzinie i chce przygotować synka na powitanie młodszego rodzeństwa.

Już teraz gwiazda zafundowała sobie trochę błogiego relaksu w sielskiej atmosferze. Kilka fotek opublikowała na Instagramie. Póki co, nie potwierdziła oficjalnie doniesień o ciąży.

RadioZET.pl/SA