Zamknij

Kate Moss w reklamie Reserved! Polska marka się postarała

Redakcja
18.07.2017 17:06
Kate Moss Reserved
fot. ons.pl

Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska czy Cara Delevingne - a teraz także Kate Moss. Światowej sławy gwiazda dołącza do grona modelek promujących polską markę Reserved. Jesienią pojawi się w kampanii promocyjnej.

Kate Moss to modelka największego formatu. O współpracy z nią marzyć może wielu producentów. Teraz Moss będzie twarzą polskiej marki odzieżowej - Reserved. Na jesień 2017 planowana jest specjalna kampania promocyjna z jej udziałem. Dla producenta to wielki marketingowy sukces, bo modelka wcześniej współpracowała z najbardziej znanymi na świecie brandami, jak Rimmel, Burberry, Yves Saint Laurent, Chanel czy Christian Dior. Szczegóły współpracy Reserved z Kate Moss na razie nie są znane, nie trzeba się jednak domyślać, że gwiazda zgarnie za to pokaźną sumkę.

Już jesteśmy ciekawi, jak wypadnie ta kampania i czy przebije ostatnie działania reklamowe Reserved. Przypomnijmy, w marcu 2017 trafił do sieci filmik z Dee Dee, która szukała Wojtka z Polski. Filmiki pod hasłem "polish boy wanted" cieszyły się wtedy ogromnym zainteresowaniem.

Z pewnością tym razem będzie równie ciekawie.

RadioZET.pl/SA