Zamknij

Kate i William pogratulowali syna Meghan i Harry'emu. Według fanów forma życzeń jest zbyt oschła

Sylwia Wamej
08.05.2019 12:13
William i Kate
fot. Euan Cherry/ East News

Kate i William pogratulowali maleństwa Harry'emu i Meghan. Jednak forma, w jakiej złożyli życzenia, nie przypadła do gustu internautom. Ich zdaniem wyszło zbyt oschle i chłodno.

Życzenia Kate i Williama są zbyt zimne?

Odkąd Meghan Markle urodziła wyczekanego syna, gratulacje płyną z całego świata. Życzenia złożyli im również najbliżsi, w tym Kate i William. Od kilku miesięcy mówi się o rzekomym konflikcie między parami, a chłodne słowa gratulacji, napisane przez Kate i Williama, jeszcze bardziej dolały oliwy do ognia.

Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny” –  czytamy na Instagramie książęcej pary. Zdaniem internautów życzenia są zimne, oschłe, bardzo oficjalne i napisane za późno, bo dopiero kilka godzin po porodzie Markle.

Internauci oburzeni życzeniami Kate i Williama

„Napisali to, jakby byli robotami”, „Czy oni nie płacą pracownikom za opublikowanie takich postów na czas? Wątpię przecież, aby książę i księżna Cambridge zarządzali własnym kanałem społecznościowym” – oburzali się internauci. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że to oficjalny komunikat, więc być może dlatego gratulacje są tak chłodne. Z pewnością nieco inną formę mają życzenia telefoniczne i osobiste, które William i Kate złożyli parze Sussex.

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego przyszło na świat 6 maja w porannych godzinach. Chłopiec nie otrzymał jeszcze imienia, choć najczęściej wymienianymi są Alexander, Arthur i James.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW