Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katerina Kowalczuk gwiazdą ramówki TVP. Aktorka „Zniewolonej” wyglądała olśniewająco

23.08.2019 15:29

Katerina Kowalczuk gościła na konferencji ramówkowej TVP. Gwiazda „Zniewolonej” pojawiła się na prezentacji TVP razem z partnerem życiowym, Michaiłem Szapowałowem. 26-latka wyglądała bardzo szykownie w balowej, czarnej sukni.

Katerina Kowalczuk fot. Instagram.com/ Katerina Kowalczuk

Katerina Kowalczuk błyszczała na konferencji ramówkowej TVP

Katerina Kowalczuk pojawiła się na konferencji ramówkowej TVP. „Zniewolona” to największy hit serialowy Jedynki, więc nic dziwnego, że aktorka odtwarzająca główną rolę została zaproszona do Polski. Katerina spotkała się z fanami oraz mediami. Na ramówce TVP błyszczała i to dosłownie. Gwiazda pojawiła się w czarnej, połyskującej balowej sukni, do której dobrała beżowe szpilki. Do tego luźne upięcie i wyrazisty makijaż. Na ściance towarzyszył Katerinie Kowalczuk Michaił Szapowałow, który jest jej partnerem życiowym.

W rozmowie z polskimi dziennikarzami Katerina Kowalczyk podkreśliła, że nie spodziewała się aż tak ciepłego przyjęcia w Polsce. Aktorka nigdy wcześniej nie była w naszym kraju. Wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem tu znana, a nawet bardzo znana. Jestem szczęśliwa z tego powodu, tym bardziej że nigdy wcześniej nie byłam w Polsce, a czuję się tu tak mile widziana – powiedziała 26-letnia gwiazda „Zniewolonej”.

EN_01390606_1388 fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Katerina Kowalczuk zdradziła też, że nie spodziewała się tak ogromnego sukcesu serialu.

Staraliśmy się po prostu ożywić tę historię i zachęcić ludzi do jej śledzenia. To piękna opowieść i w dodatku w pięknej scenerii i ze wspaniałymi kostiumami. Nie myśleliśmy, że musimy zrobić z tego hit – po prostu dawaliśmy z siebie wszystko, jak zawsze. W końcu jesteśmy profesjonalistami – powiedziała.

Katerina Kowalczuk: Kim jest gwiazda „Zniewolonej”?

Katerina Kowalczuk urodziła się w 1993 roku w Rosji. Cztery lata temu skończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Na swoim koncie Katerina ma kilka ról teatralnych oraz w filmach krótkometrażowych. Niebawem będziemy mogli ją zobaczyć w serialu „Dwie siostry” i filmie krótkometrażowym „Roy”.

RadioZEt.pl/SW

Oceń