Zamknij

Katherine Lang na ściance. Jak dziś wygląda Brooke z "Mody na sukces"?

Sylwia Wamej
01.10.2019 14:55
Katherine Lang
fot. Sipa Press/ East News

Katherine Lang, która widzom najbardziej znana jest z roli Brooke w "Modzie na sukces" pojawiła się ostatnio na jednej z show-biznesowych imprez w Los Angeles. Dawno niewidziana aktorka zachwyciła nienaganną figurą i stylizacją.

Katherine Lang: Jak dziś wygląda?

Katherine Lang wywołała sensację, pojawiając się na imprezie BAFTA Tea Party w Los Angeles. Dawno niewidziana na ściankach aktorka zadała szyku, pozując w połyskującej, niebieskiej sukience, do której dobrała szpilki w kolorze nude. Mimo upływu lat gwiazda niewiele zmieniła się. Blond włosy i długie nogi to wciąż jej znak rozpoznawczy, dokładnie tak, jak przed laty.

Katherine Lang o Brooke Logan w "Modzie na sukces"

Bohaterka grana w "Modzie na sukces" przez Katherine Lang flirtuje i zmienia mężczyzn, jak rękawiczki. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, nie uważa, że serial promuje zbyt rozwiązły tryb życia.Jej zdaniem, skoro "Moda na sukces" jest produkcją rozrywkową, nie powinno więc nikogo dziwić, że postaci są przerysowane.

"Moda na sukces" to serial telewizyjny. Przez cały czas, przez te wszystkie 7000 odcinków przewija się podstawowy temat: miłość i międzyludzkie relacje. Siłą rzeczy w serialu jest dużo więcej historii miłosnych, niż może zdarzyć się w realnym życiu. "Moda na sukces" jest produkcją rozrywkową, tak więc i role są przerysowane. Nie ma w tym nic niezwykłego, że w serialu, podobnie zresztą jak w kinie i literaturze, są kontrowersyjne wątki czy postaci. Ale, wbrew pozorom, w naszym serialu małżeństwo jest bardzo ważne. Jeśli bohaterowie się  zakochują jest to wielka, prawdziwa miłość, a kiedy idą ze sobą do łóżka to robią to właśnie z miłości" - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Lubisz oglądać seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW