Zamknij

Katy Perry jest w ciąży? Fani dopatrzyli się brzuszka

Sylwia Wamej
04.06.2019 10:07
Katy Perry
fot. Brazil Photo Press/ East News

Katy Perry i Orlando Bloom po raz pierwszy zostaną rodzicami? Po tym, jak Katy Perry wystąpiła dla jednej z organizacji charytatywnych w USA, fani są przekonani, że ich idolka jest w ciąży. Miała ją zdradzić kreacja podkreślająca zaokrąglone kształty.

Katy Perry spodziewa się dziecka?  Fani mają dowody

Katy Perry i jej ukochany Orlando Bloom po raz pierwszy zostaną rodzicami? Fani artystki nie mają wątpliwości, że gwiazda jest w ciąży. Na jednym z wystąpień dla organizacji charytatywnej Katy zaprezentowała się w kreacji, która zdaniem fanów dość mocno podkreśliła ciążowe kształty gwiazdy. Najwięcej emocji wzbudziło jednak wystąpienie 34-letniej artystki w finale amerykańskiej edycji „Idola”. Gwiazda wystąpiła na scenie razem z Jeremiahem Lloydem Harmonem i wykonała piosenkę „Unconditionally”. Według fanów gwiazdy na nagraniu jest znacznie bardziej zaokrąglona. 

Katy Perry: Artystka odniosła się do plotek o ciąży?

Pikanterii dodaje fakt, że Katy Perry wybiera ostatnio ubrania maskujące brzuch. Na imprezie z okazji premiery nowego singla „Never Really Over” artystka pojawiła się w pomarańczowym komplecie, który zdaniem wielbicieli miał za zadanie odciągnąć uwagę od zaokrąglonej figury Katy Perry. Katy na razie w żaden sposób nie odniosła się do plotek. Ukochany gwiazdy – Orlando Bloom jest już tatą 8-letniego chłopca Flynna ze związku z Mirandą Kerr.

RadioZEt.pl/ SW

Zagłosuj

Lubisz muzykę Katy Perry?

Liczba głosów: