Zamknij

Kayah pokazała zdjęcie z przeszłości. Gwiazda na seksownej okładce "Playboya"

Sylwia Wamej
05.09.2019 15:51
Kayah
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Kayah wróciła pamięcią do starych czasów i zaprezentowała okładkę "Playboya", na której pozowała z inną polską gwiazdą - Urszulą. Obie artystki spotkały się ostatnio ze sobą po latach.

Kayah pokazała seksowne zdjęcie z przeszłości

Kayah to gwiazda, która na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami, również z przeszłości. Artystka wróciła ostatnio pamięcią do starych czasów i opublikowała zdjęcie z sesji okładkowej dla "Playboya" z 1997 roku. Na okładce pozuje razem z Urszulą. Kayah na fotografii odziana jest w czarny, lateksowy kostium z dużym dekoltem. Mniej odważną stylizację ma na sobie Urszula.

Zdjęciu z przeszłości, które wstawiła Kayah, towarzyszy opis: "A dziś te króliczki pogadają sobie w Meloradiu". Pod postem posypały się komentarze ze strony internautów. "Mega okładka",  "wow", "pamiętam" - pisali wielbiciele Kayah. Na profilu 51-letniej artystki pojawiło się też wspólne zdjęcie z Urszulą po latach. Panie spotkały w stacji radiowej Meloradio.

Kayah pozowała dla "Playboya" trzy razy

Kayah dla "Playboya" pozowała też w 1996 roku oraz w 2003 roku. Wtedy pojawiła się na okładce odziana jedynie w bardzo kusą, skórzaną spódniczkę.

Artystka jakiś czas temu powiedziała w wywiadzie, że przekroczenie 50. roku życia, było dla niej zupełnie nowym etapem.

"Pięć brzmi już bardzo poważnie. Z czwórką się zżyłam, było mi z nią dobrze. W swoje 40. urodziny czułam się doskonale, nawet nie poczułam, że przekraczam jakiś próg. Pięćdziesiątka, chcąc nie chcąc, jest jakimś dziwnym symbolicznym półmetkiem" - mówiła Kayah w rozmowie z magazynem "Viva!".

Zagłosuj

Lubisz muzykę Kayah?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW