Zamknij

Kazimierz Marcinkiewicz przedstawia fakty o rozstaniu z Isabel

Redakcja
30.01.2017 14:12
Kazimierz Marcinkiewicz przedstawia fakty o rozstaniu z Isabel
fot. Kazimierz Marcinkiewicz

Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz wydała książkę na temat swojego życia u boku byłego już męża - Kazimierza Marcinkiewicza. Pojawiły się w niej informacje, które nie spodobały się politykowi. Na Facebooku postanowił opowiedzieć o faktach i obronić się przed zarzutami ze strony byłej żony.

Związek Kazimierza Marcinkiewicza i Isabel Olchowicz przed laty budził zainteresowanie mediów. Nagła wyprowadzka i rozstanie z pierwszą żoną, a potem szybki ślub z nową wybranką były sporym zaskoczeniem. Para kilkakrotnie pojawiała się w gazetach i wydawało się, że związek kwitnie. Niestety, po pewnym czasie okazało się, że w relacji pojawił się kryzys. Isabel zarzucała mężowi, że nie zaopiekował się nią po wypadku i że nigdy jej nie kochał. W obliczu porażki małżeństwa postanowiła napisać książkę o sobie i swoim życiu z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Kilka dni temu oficjalnie potwierdziła, że zapowiadane dzieło zostało wydane. Napisała o nim m.in. na Facebooku.

"Książka pod tytułem ZMIANA jest autobiografią. Opowiadam w niej o przeżyciach, które wpłynęły na to kim jestem. Piszę o tym kogo spotykałam na swojej drodze i jak te osoby zmieniły moje postrzeganie pewnych spraw. Ta książka jest również o moim Londynie i wolności, o moich związkach - w tym o związku ze starszym mężczyzną - byłym politykiem . Opowiadam również o kulisach moich spotkań z polityką i tzw. "elitą". Odpowiadam na pytania: czy wszyscy politycy kłamią ? O czym rozmawiają, gdy nie rozmawiają o polityce? Jak się bawią? Nie zabraknie moich obserwacji o dziennikarzach, mediach, szufladkowaniu oraz o ludziach - zwykłych i niezwykłych".

Co dokładnie znalazło się w tej książce? Prawdopodobnie czytał ją już były mąż autorki, który postanowił zareagować na kłamliwe, jego zdaniem, wypowiedzi Isabel Olchowicz. Na Facebooku polityka pojawiła się długa wypowiedź "W obronie własnej". Kazimierz Marcinkiewicz przedstawia fakty w tej sprawie oraz mówi o bezpośrednim powodzie rozpadu związku.

"Z Izą żyłem od 2009 roku. Od 2010 roku Iza nie pracuje i jest na moim wyłącznym utrzymaniu. Odszedłem od Izy cztery lata temu, w marcu 2013 roku, po wielu miesiącach kłótni. Iza nie mogła zaakceptować moich dobrych relacji z dorosłymi już dziećmi. W grudniu 2015 roku Iza spowodowała wypadek. Zaopiekowałem się nią. Okazało się jednak, że tę sytuację skomercjalizowała współpracując z najgorszym szmatławcem, zwanym tabloidem. Wszystkich, których powinienem, za swoje błędy przeprosiłem. Od siedmiu lat nie wypowiadam się na temat moich spraw osobistych. Przepraszam jednak także Państwo za ciągłą, bezsensowną i kłamliwą obecność mojego życia osobistego w przestrzeni publicznej" - napisał polityk.

Jesteście ciekawi, o czym opowiada książka Isabel Olchowicz?

RadioZET.pl/SA