Zamknij

Kendall Jenner została nową twarzą marki Reserved

Sylwia Wamej
02.10.2019 11:56
Kendall Jenner
fot. Invision/ East News

Kendall Jenner została gwiazdą najnowszej kampanii polskiej marki Reserved. To już kolejna, po Kate Moss, Cindy Crawford i Irinie Shayk, wielka modelka, z którą nawiązała współpracę polska marka.

Kendall Jenner w kampanii marki Reserved

Kendall Jenner została gwiazdą marki Reserved. 23-letnia modelka oraz siostra Kim Kardashian i Kylie Jenner przyjęła propozycję współpracy z polską marką. Kampanię promuje wideo zrealizowane przez reżysera Gordona Von Steinera. Kendall w filmie wciela się w role bohaterek najsłynniejszych włoskich filmów. W barokowej willi Kendall jest włoską arystokratką, a za chwilę zmienia się w młodą buntowniczkę lat 90. i syrenę pływającą w wielkim akwarium w ogrodzie. 

W najnowszej produkcji Reserved Kendall udowadnia, że jest nie tylko świetną modelką, ale może się też pochwalić talentem aktorskim – podkreślają autorzy kampanii.

Reserved sięga po wielkie nazwiska ze świata mody

Reserved zatrudniała już do swoich kampanii wielkie nazwiska świata mody, m.in. Cindy Crawford, Kate Moss czy Irinę Shayk. Współpraca z Kendall Jenner to strzał w dziesiątkę, tym bardziej że 23-latka wciąż jest jednym z najgorętszych nazwisk światowego modelingu. Brała udział w takich pokazach mody jak m.in. Givenchy, Chanel, Marc Jacobs i Victoria's Secret. Na Instagramie Kendall doczekała się aż 166 milionów followersów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZWt.pl/SW